Geliyoruz artık

            Whatsapp'ta Paylaþ

Çok mu çok oluyoruz artık yoksa!!  Bir yılı aşkındır süren hedef kelimede birinci sayfaya çıkmak ve yerimizi orada sabitlemek için yürüttüğümüz çalışmalar artık sonuç vermeye başladı. Gümbür gümbür geliyoruz, emeğimizle geliyoruz, organik hitlerle geliyoruz. Googleyi aldatma gibi farklı yollara hiç girmedik, sitemizde kopya içerik belki gözden kaçmış üç veya dört konudur. Bütün içerikler web için çalışmalar yürüten bir kaç arkadaşın doğru ve ya yanlış, güzel ve ya çirkin kendi emekleridir.

Hedeflediğimiz kelimelerde sıralamamız her gün iyi yerlere gelmektedir. Chat odaları ve de sohbet odaları kelimelerinde rakiplerine binlerce sıra hatta abartı olmasın milyonlarca sıra geride bırakarak ilk sayfa yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz.  Biz başkalarının  ne yaptığına bakmadık, her zaman biz ne yapabiliriz diye fikirler geliştirdik. Saçma sapan içerikleri hit sağlamak adına hiç yayınlamadık ve de çizgimizden hiç çıkmadık, çıkmayacağız da.

Mırc chat odaları  konusunda uzun süredir sohbet platformlarına örnek içerikleri web sitemizde yayınlayarak, bir çok site sahibine de fikirler vermiş olduk. Bizlere çalışmalarımız  dolayısıyla hatırı sayılır sayıda site sahiplerince emailler gönderilmiş ve bu konu ile alakalı fikir alış verişlerinde bulunulmuştur. Etik olmayan hiç bir eyleme imza atmadığımızı  bu konuya vakıf ve bu konuda tecrübeli mİRC sitesi sahiplerinin bizlere verdikleri desteklerden dolayı da ayrıca teşekkür ederiz.   Sohbet odalarımızda seviyeli sohbet imakanı sunan operatörlerimiz ve değerli kullanıcılarımıza da bir kez daha teşekkür ederiz. Sanalın yükselen yıldızı www. sohbetche.net sitesinde sizlerde cahat yapmanın farkını yaşamak isterseniz sohbet girişine tıklayabilirsiniz.

One Comment

  1. sohbet odaları zor bi hedef tabii çalışmayla herşey mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.