Gay sohbet

            Whatsapp'ta Paylaþ

Gay chat, gay muhabbetleri, gayler için sohbet sitesi, gay chat sitesi, gabile sohbet arıyorum, arama terimlerine yönelik bir çalışmayı aşağıda görebilirsiniz.

Çok ilginç bir konu değil. Artık eşcinsellerin evlilik yaptığı bir yüzyılda yaşıyoruz. Az önce gay sohbet yazımı yazımı yazmadan önce  google arama motorunda bir araştırma yaptım. Sonuçlar çok ilginç, arama sonuçları bence oldukça fazla. Bakın size bir kaç sonuç vereyim. Eğer google arama motoruna “gay sohbet” yazarsanız tam 481.ooo sonuç görürsünüz. Eğer gay chat yazarsanız çıkan rakama iyi bakın 61.200.000 yani yazıyla tam altmış bir milyon iki yüz bin sonuç göreceksiniz.  Evet, sanırım sizlerde bu sonuçlara hayretle bakmış belkide “hadi canım sende” demiş olabilirsiniz. Ama, İnternet önünüzde, sizlerde hemen bu arama terimlerini girin ve sonuçlara ulaşın.

Tabi ki bu kadar arama sonucunun olması, gay insan sayısını onaylamaz. Çünkü, gay insanlarla sohbet etmek isteyen de o kadar çok bayan  var ki onun sonucunu ben bilemiyorum. Ama onu da şöyle tahmin ediyorum; benim yıllardır  sohbet sitelerinde geçirdiğim zaman ve buralarda konuştuğum kız ya da erkek arkadaşlarım oldu, o yüzden bu tahminleri yürütebiliyorum.

Bizim sohbet sitemizde gay chat ya da gay sohbet kanalları yok. Olmasın diye bir idda olayımız yok. Ama henüz yeterli sayıya ulaşmadığımız için gay sohbet odaları adı altında bir kanal açmadık. Belki ilerde, yeterli sayıda gay arkadaş sitemizde online olursa, neden olmasın. Zaten bu yazıyı da yazmamın nedeni Gay muhabbetlerini seven bayan, erkek ya da gay insanları sitemize katılımcı olmalarını sağlamak. www.sohbetche.net sizlere en kaliteli hizmeti vermekten hiç bir fedakarlıktan kaçınmamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.