Gay sohbet odası arama sorguları

            Whatsapp'ta Paylaþ

Saygıdeğer sohbet sever arkadaşlar, gay sohbet odası başlıklı yazımızda sizlere yine açıklayıcı bilgiler vereceğim. Özellikle sohbet sitesi sahibi olup da yazılarımı takip edenler bu rakamları dikkatli analiz etsinler. Sizlere daha önce yazmış olduğum gay sohbet kanalları başlıklı yazımda rakamsal ağırlıklı bilgiler vermiştim. Gay kelimesinin bile İnternet ortamında oldukça fazla aranma hacmi olduğunu da belirtmeden geçmek istemedim.  Gay sitelerinde sohbet etmek isteyenlerin hangi kelimelerle arama yaptığını saptamak çok zor değil aslında ama çok da zaman alıcı. Üstelik yazımız çok uzar ve okuyucuyu sıkar düşüncesi ile ben guruplar haline bu sorguları sizlerle zaman zaman paylaşmaya devam edeceğim.

  • Gay sohbet odası; aylık aranma hacmi ortalama 2.900. Bu kelimeleri arama çubuğuna yazdığınızda ise karşınıza hemen 70.100 sonuç çıkıyor.
  • Gay sohbet chat;  aylık ortalama aranma sayısı 1.000 ve aranma sonuç sayısı ise 392.000 olarak görülüyor.
  • Gay sohbet canlı; yazarak arayan 260 kişi var ve de aranma sonuç sayısı 5.400.000 olarak görülüyor.
  • İstanbul gay sohbet; yazıp arama yapanların sayısı aylık ortalama 590 kişi,  Google arama çubuğuna bu kelimeleri yazarsanız karşınıza 633.000 sonuç çıkıyor.
  • Gay sohbet İstanbul; olarak her ay  320 kişi arama yapıyor ve karşılarına da 423.000 sonuç çıkıyor.
  • Canlı gay sohbet odaları;  olarak arayan kişi sayısı 140 ve sonuç olarak da karşılarına 49.000 bin sonuç çıkıyor.

Arkadaşlar bu verdiğim rakamsal bilgiler google arama motoru için geçerlidir, diğerleri için bir bilgim olmadığı için paylaşamadım.  Bir de şunu unutmamanızı tavsiye ederim, bu verdiğim rakamlar ve arama kelimeleri gay sohbet aramaları için yapılan çok az bir sütundur. Bu arama terimlerinin çok farklı versiyonları da var, ben sadce bir bölümünü paylaştım, en azından bir fikir edinebilirsiniz diye.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.