Ğay sohbet odaları

            Whatsapp'ta Paylaþ

Ğay sohbet chat

Çok bilinmeyenli bir denklem gibi, ğay sohbet  başlığı altında bir yazı yazacan ve google arama motorunda ilk sayfada görünecek. Çok ama çok zor gibi görünüyor çünkü, o kadar çok arama sonucu var ki milyonlarla ifade ediliyor. Bunun da başlıca nedeni sanırım gay sohbet için eşcinsel olmaya gerek yok, herkes bu muhabbetleri seviyor demek ki, diye düşünüyorum. Gay sohbet sizce ayda kaç kez aranıyor ya da şöyle izah edeyim ayda kaç kişi gay sohbet odaları yazarak arama yapıyor. Hemen cevap veriyorum, tam 14.800 kişi bu şekilde arama yapıyor. Bunun değişik varyasyonlarını rakamsal olarak vermek mümkün gibi görünmese de toplam da milyon taneyi buluyor sanırım. Sadece ğay sohbet yüz binlerle ifade edilebilen rakamlarda, gay chat olarak sa dünya genelinden on milyonlarca diyebiliriz.

Bu yazıyı yazmamda ki amacım ilk sayfaya çıkmak ve bu şekilde bir ziyaretçi trafiği elde edebilmek değil, olsa çok da güzel olur ama çok zor bir şey o. Gay sohbet başlıklı yazıyı yazmamda ki asıl gaye bu kelimelerin google de oluşturduğu yoğunluğu sizlere hatırlatmak ve birazcık olsun bilgi vermek amacındadır. Hemen enteresan bir bilgi daha paylaşayım sizlerle, gabile gay sohbet yazarak arama yapanda ayda yaklaşık 3000 kişi var, bunu da bir anektod olarak belirteyim.

Ben zaten daha önce ğay sohbet için site tanıtım yazısını sizlerle paylaşmıştım. Bu konu hakkında detaylı bilgiler vermiştim hatta oldukça da iyi eleştiri yorumları almıştım. Yine kısaca belirteyim, insanların cinsel tercihleri kendilerini ilgilendirir, biz özünde insan olan herkesle dostuz arkadaşız ve şu yalan dünyada herkesle muhabbet edip arkadaşlık kurabiliriz. Bu aramayı yaparak sitemize gelen kurallar çerçevesinde sohbet eden herkese kapımız sonuna kadar açıktır.

Daha önceki yazımızda gay sohbet kanalları hakkında bilgiler vermiştik, ilginizi çekerse ona da bir göz atınız.

One Comment

  1. 0542 520 60 15 pasif

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.