Gay sohbet kanalları

            Whatsapp'ta Paylaþ

Yine enteresan bir konu ile birlikteyiz, gay sohbet, gay chat, gay sohbet odaları aramalarının İnternet üzerindeki hacimlerinden bahsedeceğiz. Sizlere bu konu hakkında ki güncel rakamları, gerçek bilgiler ışığında vereceğim.  Maksadımız hiç kimseyi incitmek değil, zaten sohbet sitemizde de #gay sohbet odası mevcut ve  katılımcı arkadaşlar burada olması gereken gibi sohbet ediyor, geyik yapıyor, eğlenip müzik dinliyorlar. Bu konuda zaten bir sıkıntımız yok, hatta belki bu yazı ile katılımcı sayımızı bile artırma şansımız olur. Şimdi sizlere bu arama terimlerini içeren reel bilgileri vereyim.

Gay sohbet yazıp bir arama yapacak olursanız; 936.000 sonuçla karşılaşırsınız ve gay sohbet yazarak arama yapan dünya genelinde tam 110.000 kişi var, aylık ortalama sayısı bu.

Gay chat yazarsanız, 55.550.000 gibi korkunç bir arama sonucu karşınıza çıkar.  Bu rakam sizi yanıltmasın, gay chat İngilizce olduğu için dünya genelinden yapılan arama sonucudur.  Aylık arama hacmi ise tam 301.000 olarak görülüyor. Yani ayda ortalama üç yüz bir bin kişi gay chat araması yapıyor.

Gay sohbet odaları yazıldığında 93.900 sonuç çıkıyor. 14.800 kişi ise ayda bu şekilde arama yapıyor.

Gay sohbet kanalları yazarsanız yine karşınıza 68.100 sonuç çıkıyor ve aylık arama hacmi ise ortalama 4.400 olarak görülüyor.

Arkadaşlar bu rakamları topladığınızda uçuk bir rakamla karşılaşıyorsunuz ancak, bir de bunu görüntülü siteler için olan arama terimleri var ki onlar bu rakamların yüzlerce kat fazlasına denk geliyor. Birde bunun farklı versiyonu gabile chat ya da gabile sohbet aramaları da var ki,  toplasanız abartmıyorum milyon, milyon rakamlara rastlarsınız.  Gay sohbet  katılımcısı ile arama hacmi ile böyle sonuç veriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.