Gay geyik muhabbeti

            Whatsapp'ta Paylaþ

Gay chat, gey sohbet, gey çet odaları, geylerle geyik muhabbeti gibi arama terimleri kullanarak sohbet edebileceği bir mekan arayanların öğrenmesi gereken küçük bir nöans var, bu yazımızda o konuya yer vereceğiz.

İnternet ortamında olsun, gerçek hayatta olsun bir “Gey”  ya da “Gay”kelimesi sıkça kullanılmakta, hemen hemen her gün bu kelimeyi bir şekilde duymaktayız. Bu kelime nereden gelmiştir diye merak edenler İngilizce’den dilimize uyarlanmıştır sanıyor. Aslı öyle de değil. Evet, benzerlik çok olsa da bu kelime Geyik Muhabbeti esnasında ortaya çıkarılmış bir kelimedir. Önce muhabbet kalkmış sonrasında da geyik olmuş gey. Zaten çok sonraları da gabile kelimesi yaygınlaşmış ve şu anda İnternet ortamında en çok gabile olarak kullanılmaktadır.

Özellikle gey ya da gay chat araması yapanlar için yüzlerce çet odaları açılmış ve çok yüksek trajda kullanıcı sayılarına ulaşmışlardır. Türkiye’de hizmet veren hemen hemen bütün sitelerde bu amaca yönelik kanallar açılmış ve 24 saat hizmet vermektedirler.

Biz www.sohbetche.net sitesi olarak katılımcıların cinsel tercihlerine göre sınıflandırma yapmadık, bizim sitemizde her kanal 1.sınıf özenle hizmet vermekte tek geçerli kuralımız kanal genelindeki konuşmaların düzeyli olmasıdır. Özel odalarda dilediğiniz geyik muhabbetini yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.