Funyo-kameralı sohbet

            Whatsapp'ta Paylaþ

funyo  Funyo, rulet Chat sistemiyle hizmet veren oldukça yüksek kullanıcı sayısı ve geniş bir operatör güvenliği ile kullanıcılarından tam not almış, rastgele kameralı sohbet sitesidir.  İngilizce Chat yaparak yabancı dilini ilerletmek isteyenlerin mutlak memnuniyet duyabileceği sohbet platformlarının seçkin mekanlarından birisidir.  Funyo sitesine ulaşabilmek için google arama çubuğuna “Funyo” yazmanız yeterlidir. İlk sayfa da ilk sırada karşınıza çıkacaktır. Ücretsiz sohbet imkanı sunan site de üyelik zorunluluğu yoktur. Site ana sayfasına girerek bir rumuz almanız ve  Adope Flas Player eklentisine izin vermenizle beraber sistem rastgele bir sohbet arkadaşını karşınıza getirecektir. Karşınıza çıkabilecek uygunsuz görüntüler olursa, site yönetimine bildirerek IP nosuna uzaklaştırma cezası verdirebilirsiniz.

Funyo tarzında hizmet veren sitelerde rastgele chat olması, karşınızdaki kişiyi önceden bilmeksizin sohbet etmek, yeni arkadaşlar edinmek için keyifli ortamlar sunmaktadır. Tabi ki diğer site tanıtım yazılarımda da belirttiğim gibi, yurt dışı kaynaklı bu sitelerde sohbet edebilmek için mutlaka İngilizce dilini biraz da olsa bilmeniz gerekmektedir. Alternatif bir sohbet ortamı sağlayan Funyo kameralı sohbet sitesi, farklı bir arayüzle kullanıcılarına çoklu seçenekler halinde sitede sohbet kurallarını ve kullanıcı haklarını detaylı bir şekilde belirtmiştir.

İngilizce bilenler ya da yabancı dilini chat yaparak geliştirmek isteyenler için ideal bir sohbet platformudur. Gündelik hayatın yorgunluğunu,  dinlenerek ve dinlenirken eğlenerek alternatif bir eğlence ortamı arayanlar “Funyo” yu bir deneyebilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.