Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ucuz Arı Kovanı Satanlar
Ucuz arı kovanı, hem sağlam, hem kaliteli, hemde standart ölçülerde arı kovanı mı arıyorsunuz.  Üstelik İnternet ortamında ve hatta kargo bedeli de içinde olsun istiyorsunuz.  Mutlaka vardır, arayan mevlasını da bulur, belasını da, diye bir söz var ya, bu sözü de yabana atmamak lazım. Neye göre ucuz,  hangi şartlarda uygun fiyat, bence zor bir seçim. Ben bir arı kovanı imalatçısıyım, fiyatlarım forumda detaylı olarak verilmiştir. Bu sayfada da tek katlı kovan fiyatını vereyim, 75 lira evet bu sezon için bu fiyattan satıyorum. Bence uygun fiyat ayrıca üstün kalite. Bu yazıyı yazmamdaki amaç, bu şekilde bir arama yapmanın mantığı ile alakalı. Üç aşağı beş yukarı arı kovanı fiyatları belli zaten. Daha ucuza aramanın fayda yerine bir şekilde zarar getireceğini göz ardı etmeyin. Çok çok ucuza kovan buldunuz diyelim ki, oda çok zor. Çünkü, emek ağırlıklı bir ürün, işçiliği çok. Diyelim ki buldunuz ve aldınız, bir yıl sonra kullanamadıktan sonra size daha pahalıya gelmez mi? Ben kent merkezinde kovan imalatıyla uğraşıyorum, faturasız ağaç asla kullanmam. Evet vardır, kaçak ağaç ile bu işi yapanlar, belki onlar çok ucuza satar, orasını bilemem ama, mutlak suretle o kovanlar çabuk deforme olacaktır. Hani iddia da etmeyi sevmem ama, yaş ağaçdan da bu olur zaten. Açıkçası çok ucuza aramanın bence bir mantığı yok, sadece kovan işi için değil, bir çok üründe bu böyledir. Atalar boşuna dememiş 'ucuz etin yahnisi yavan olur'.
Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gezginci arıcılığa uygun arı kovanı ismailce 0 2,644 26-12-2015, Saat: 17:50
Son Yorum: ismailce
  Arı kovanı imalatçıları ismailce 0 2,822 20-12-2015, Saat: 00:15
  Arı Kovanı Fiyatları ismailce 0 3,518 16-12-2015, Saat: 22:55

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Sitemiz bir " paylaşım " sitesidir. Bu yüzden sitemize kayıt olan herkes kontrol edilmeksizin mesaj, konu, resim ve bilgi paylaşabilmektedir. Bu sebepten dolayı, sitemiz üzerinden paylaşılan mesajlar, konular ve resimlerden doğabilecek olan yasal sorumluluklar paylaşan kullanıcıya aittir. sohbetche.net/forum hiçbir yasal sorumluluk ve yükümlülük kabul etmemektedir. Illegal veya yasa dışı herhangi bir faaliyet görülmesi durumunda yonetim@sohbetche.net adresine mail atıldığı taktirde mesaj, konu ya da resim en fazla 48 saat içerisinde silinecektir.