Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Selamlar
Foruma Mersin'den katılıyorum. Yıllar öncesinden forum deneyimim var. 3 bine yakın üyesi olan bir forum sitem vardı, istenmeyen nedenlerden dolayı kapatmıştım. Henüz bu isimde yeniyiz ama, kısa zamanda inşallah yine zirveyi zorlayacağımıza inanıyorum. Katılımcı arkadaşlara şimdiden iyi forumlar iyi paylaşımlar dilerim.
Bul
Selamlar bende Tarsus'tan katılıyorum bu forum geleceğe yönelik güzel sinyaller veriyor. Eski forumunuzu kapatmanıza üzüldüm bu forumu dikkatli kullanın güzel paylaşımların bu forumda canlı kalması dileğiyle, iyi akşamlar.
Bul

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Sitemiz bir " paylaşım " sitesidir. Bu yüzden sitemize kayıt olan herkes kontrol edilmeksizin mesaj, konu, resim ve bilgi paylaşabilmektedir. Bu sebepten dolayı, sitemiz üzerinden paylaşılan mesajlar, konular ve resimlerden doğabilecek olan yasal sorumluluklar paylaşan kullanıcıya aittir. sohbetche.net/forum hiçbir yasal sorumluluk ve yükümlülük kabul etmemektedir. Illegal veya yasa dışı herhangi bir faaliyet görülmesi durumunda yonetim@sohbetche.net adresine mail atıldığı taktirde mesaj, konu ya da resim en fazla 48 saat içerisinde silinecektir.