Farklı bir sohbet

            Whatsapp'ta Paylaþ
Chat

Chat

Sizlere bu akşam farklı bir sohbet yazısı yazacağım.  Niye böyle bir şeye karar verdim? çünkü, internette bu işi biliyorum diyenlerin, kasıla kasıla yazılmış makalelerin, seo denilen saçmalığın ispatını göstereceğim.

Eğer web siteniz varsa, ve de sitenizle ilgili biriyseniz sizler de bu yazıdan bir şeyler çıkarırsınız umarım. Öncelikle konuyu iyi kavrayabilmeniz için sitemizde biraz sörf yapmanızı tavsiye ederim. Konumuz sohbet ve sohbet sitesi olduğu için size bunlardan örnek vereceğim. Yazılarda imla kuralı çok önemli, arama motorları onları dikkate alır diyorlar. İyi de bakın bizdeki sohbet ve sohbet odaları konularına ya da hangisine bakarsanız bakın, imla kuralı hatası yok denilecek kadar azdır. Birde yazım hatası bulmanız çok zordur sitemizde. İkinci olarak, güncel içerikler girin sitenize, iyide ben her gün giriyorum ya da giriyordum diyelim, çünkü son zamanlarda girmiyorum da. Her neyse çok da uzatmak istemiyorum. Kısacası ben bu anlatılanlara, yazılanlara inanmıyorum artık. Niyesini de şöyle izah edim, üst sıralardaki  sitelerin içeriklerine sizlerde bir göz atın. Anlamsız saçma sapan yazılar, imla kuralı hiç yok onu da vazgeçtik, Türkçe kelimeler bile yazım hatasıyla dolu.

Şimdi diyeceksiniz ki “sana bıkkınlık gelmiş” yok öyle bir şey, ben sadece gözlemlerimi yazıyorum. Yani sizde bir sohbet sitesi açtıysanız, sıralamanızı yükseltmek istiyorsanız, öyle çok araştırmalara girmenize gerek yok. Mesela birisi şöyle bir yazı yazmış  ” Ankara sohbet odaları, Ankara ve ilçelerindeki chat sohbet yapmak isteyenleri bir araya getiren mekandır” Evet. yazının toplam uzunluğu bu kadar, vede google o yazıyı üst sıralarda gösteriyor. Sizlere böyle örnek çok verebilirim.

Tabi ki biz yine doğru olanı yapacağız, aklın yolu bir derler o yüzden doğrulardan vaz geçmeyeceğiz. İşte size özgün bir içerik, farklı bir sohbet yazısı.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*