Farklı bir chat sayfası ile yine birlikteyiz

            Whatsapp'ta Paylaþ

Katılımcılarımıza sıradanlıktan öte, farklı bir sohbet programı sunmak için uzunca bir süredir üzerinde çalıştığımız web sohbet uygulamamız aktif hale getirilmiştir. İnternet ile birlikte hayatımıza giren, hiç görmediğimiz, tanımadığımız insanlar ile sohbet edebilmek için girdiğimiz sitelerin  hemen hemen hepsi bir birinin aynısı olarak karşımıza çıkıyor ve aynı uygulamalar ile karşılaşıyorduk. Özellikle yazılı chat sitelerinde hiç bir değişiklik karşımıza çıkmıyordu. Biz biraz farklı olsun istedik, araştırdık ve uzunca bir süre üzerinde çalıştıktan sonra siz ziyaretçilerimizin beğenisine sunmaya karar verdik. Henüz eksiklerimiz var, tam anlamıyla oldu diyemeyiz ama zaten bu program gelişmeye ve geliştirmeye açık, bu yüzden teknik ekibimiz ile birlikte çalışmalarımıza devam ediyoruz. Farkınız ne diye soracak olursanız bir kaç tanesinden bahsedeyim.

Sohbet odalarında dilediğiniz resmi yayımlayabilirsiniz, tabi ki genel ahlak kuralları çerçevesinde. Yine sohbet odaları içerisinde kısa metrajlı videoları paylaşabilirsiniz. Bu uygulamalar ile renkli bir muhabbet ortamına katılabilirsiniz.  Ayrıca bu hizmetler için yapmanız gereken hiç bir şey yok, direk odaya giriş yapıp keyfinize bakabilirsiniz.

Sitemizde sohbet edebilmek için üyelik ya da başka isimler altında hiç bir ücret söz konusu değildir, gönül rahatlığı ile katılıp, farklı bir ortamda chat yapabilirsiniz.

Giriş için http://www.sohbetche.net/chatsohbet    tıklamanız yeterli olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*