Evlendirme siteleri

            Whatsapp'ta Paylaþ

Her alanda olduğu gibi internet de de hassas noktalara dem vurup ve buradan nemalanmak isteyen kişiler, gruplar var elbette. Artık bunlara kanacak kimselerde kalmadı deseniz de var ve olmaya da devam edecek. Televizyonlarda ki evlilik programları resmen bir komedi, bu yetmedi epey bir zamandır, sosyal ağlarda da buna benzer siteler kuruldu. İnsanların zaaflarından faydalanmak isteyenler hemen bu boşluğu dolduruverdi ve çöpçatan siteleri ortaya çıktı. Reklamlarına bakarsanız süper, işin özü ne, üye toplamak ve maddi kazanç sağlamak değil mi.

Chat sohbet platformları kılık değiştirdi,isim değiştirdi zamanı mekana uydurdu. Özünde insanlar chat yapacak sohbet edecek, kız arkadaşı olacak veya erkek arkadaşı muhabbet edecek bunda kötü bir şey de yok herkesinde hakkı. Evlendirme sitesi iyi güzel keşke de olsa ,keşke de herkes chat yaparak sohbet ederek tanışsa kaynaşsa mutlu bir evliliğe adım atsa. Ben internette biraz sörf yaptım araştırdım , ciddi bi kaç haber dışında pek de öyle bu sitelerde tanışıp ta evlenmiş çiftlerin haberlerine rastlamadım. Ama reklamlar güzel,bankacı aysel 27 yaşında evlenmek istiyor ,birde mini etekli resim uzaktan çekim yanı sıra yakışıklı bir erkek resmi daha bu tip renkli reklamlarla kullanıcı topluyor ,üye yapıyor kazanç sağlıyorlar. Bu zaaf lar dan faydalanmak ne kadar etik ona siz karar verin artık.

Bizde bir chat sohbet platformuyuz, bu şekilde insanların zaafından faydalanarak bir şeyler yapma peşinde de koşmuyoruz, asla bu tip oluşumlarda da yer almayacağız. Biz diyoruz ki, www.sohbetche.net chat sohbet platformuna gelin sadece  tanışın sohbet edin,chat yapın,arkadaş olun sonrası için kendiniz karar verin.Gündelik hayatın sıkıntılarından biraz olsun uzaklaşmak için chat sohbet odalarımızda seviyeli bir ortam sizleri bekliyor. Biz evlenme vaadi vermiyoruz, sadece tanışın sohbet edin, makara yapın,vakit geçirin. Evlilik kısmet işidir, chat işi değildir.

Bir önceki yazımızda Chat Sohbet Dövmesi nden bahsetmiştik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.