Evli sohbet

            Whatsapp'ta Paylaþ

Bu akşamki konumuz evli sohbet ne demek oluyor, evlililerle  sohbet araması yapanlar hangi gaye ile böyle bir arama terimi kullanıyorlar olacak. Epeyce bir araştırma da yaptım ve bu araştırmalarımın neticesinde,   pek de iyi niyetli bir mantığın olmadığı da  belli bir şey . Zaten sizlerde az bir şey araştırsanız bu bilgilere ulaşabilir, detaylarını bile bulma şansınız olabilir.

Evli kadınlarla sohbet arama terimini kullanarak sohbet etmek isteyen kişilerin büyük çoğunluğu erkeklerdir. Bu tez benim tezim çünkü, bu veri için bir bilgiye ulaşamadım. Neden derseniz? Evli insanlar oturup da evli erkeklerle sohbet gibi bir araştırmaya gitmez, niye gitsin ki. Burada kanımca yine cinsel arzular söz konusu oluyor, hani evli bir arkadaş bulacak, evli olacak mutsuz olacak ve onunla flört edecek. Yani bendeki çağrışımı bu, siz nasıl düşünüyorsunuz bilemem. Ama şurası kesin ki, ayda ortalama tam 4.500 kişi arama motorlarına evli sohbet yazarak sohbet edebileceği bir mekan arıyor. Bu veri google analistik verisi, kesin sonuç yani.

Evli insanlarda chat sitesine girebilir, böyle bir arama terimi de kullanabilir sakıncası da yok bence. İnsanlar nasıl mutlu oluyorsa öyle yaşamalı, kendilerini kasmamalı diye düşünüyorum. Zaten şunu da gayet iyi de biliyorum, sohbet sitelerinde en az bekarlar kadar evli insanlar da var. Olmaması mümkün değil zaten, neden olmayacaklar.

Evli chat konusu günlerce tartışılabilecek bir konu, çok kişi der ki “çoru çocuğu olanın chat le ne işi var”, Var demek ki bu da bir hobi, eğlence hemde iyi vakitlerin geçirildiği bir ortam. Bence sakıncalı olan şu; eğer evli sohbet yazarak, evli bir bayan bulayım, onunla gönlümü eğlendireyim diyorsa biri ki diyorlar da, işte sakıncalı olan budur. Sohbet sitelerine iyi vakit geçirmek için girilmeli, eğlenmek, yeni insanlarla tanışmak ve eğer uygun bir  gönül arkadaşıyla kalpler uyuşursa işte en güzel şey bu olmalıdır.

One Comment

  1. ben murat mersinden bayan kuaforuyum yas 24
    mersinli bayanlardan arama ve mesaj bekliyorum
    yanlız bayanlar cagrıya cevap yok 05064942008

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.