Erzurum chat

            Whatsapp'ta Paylaþ

Bu konuya başlamadan önce çocukluğumdan beri  TV haberlerinde, gazetelerde hep şunu duydum “Erzurum sıfırın altında 24 derece” ya da “Erzurum _27°”, hep düşünürdüm o soğuklarda ne yapıyorlar diye bir Mersin’li olarak. Malum bizim bu bölgede kış olsa kaç dereceye düşecek ki sıcaklıklar.

     Erzurum sohbet başlıklı yazımda bu gün sizlere chat odalarımız hakkında biraz bilgi vermek istiyorum. Tanıtıcı bir reklam mahiyetindeki bu yazıda, sizlere kısaca sitemiz hakkında da bilgiler sunacağım. Erzurum’lu  dadaşlar sohbet sitelerini kasmışlar, şu an birinci sayfa da çıkıyorlar. Fakat bu yarışta bizde varız ve olmaya da devam edeceğiz. Çünkü biz en iyisiyiz. Sohbet odaları konusunda çok ciddi makalelerimiz var ve üst sıraları da her gün adım adım zorlamaktadır.  İşin reklam boyutuna gelirsek, evet biz en iyisiyiz, bizim yoğurdumuz bembeyaz. Erzurum ve ilçelerinden sitemize katılan dadaşlarla #Erzurum kanalında sohbet ediyoruz, geyik yapıyoruz, şakalaşıyoruz.  Sizlerinde yolu bir gün sohbetche.net sitesine düşerse mutlaka bir uğrayın. Kentinizden, yörenizden bir arkadaşla muhabbet etmek isterseniz bir rumuz yazıp giriş yapınız.

Yukarıda da belirttiğim gibi sohbet platformları içerisinde her geçen gün yükselen grafikler, rakip sitelerimizin sitemizi analiz ederek örnek almalarına neden olmaktadır.  Olsun, bizim makalelerimiz örnek teşkil edecek şekilde yazılıp, yayınlanmaktadır. Google dostu sitemizde kopya içerik, cinsel objeler asla bulunmamaktadır. Seviyeli katılımcıların tercih etmesi bizi gururlandırmakta ve çalışmalarımıza manevi destek vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.