Engin Altan DÜZYATAN dedi ki;

engins

“Hiçbir şey dışarıdan görüldüğü gibi değildir. Herkesin özel bir hayatı var ve kimse kimsenin özelinde ne yaşadığını aslında bilmiyor. Biz bir şekilde halka mal olmuş insanlarız. Halk doğal olarak sevgisini de, sevmediği herhangi bir tavrını da göstermek istiyor…

Halkın bunları bilmeye hakları da var böyle baktığınız zaman. Sonuçta biz bireyleriz. İnsanlardan duyduğumuz, ya da aldığımız kararlara saygı duymalarını da bekliyoruz.”

 Yakın tarihte nişanlanan   Engin Altan DÜZYATAN, evlilik hakkında dedi ki; 34 yıldır yalnızım. Şimdi biriyle hayatımı paylaşacağım. Nasıl olur bilmiyorum ama güzel olacağını düşünüp bu yola cıktık dedi. Belli bi süre sonra karşınızdaki insana güvendiğiniz sürece onu daha çok seviyorsunuz. Çünkü hepimiz birilerine bir yerlere ait olmak istiyoruz..dedi.

nazGenelMagazinaltan,engin inaltan düzyatan,itiraf etti,magaz Engin Altan DÜZYATAN dedi ki;'Hiçbir şey dışarıdan görüldüğü gibi değildir. Herkesin özel bir hayatı var ve kimse kimsenin özelinde ne yaşadığını aslında bilmiyor. Biz bir şekilde halka mal olmuş insanlarız. Halk doğal olarak sevgisini de, sevmediği herhangi bir tavrını da göstermek istiyor... Halkın bunları bilmeye hakları da var böyle baktığınız...Güncel konular, magazin, moda, TV, dizi film, yarışma programları başta olmak üzere her konu da bilgi paylaşım hizmeti veren bir Türkiye sitesidir.