Dul

            Whatsapp'ta Paylaþ

Yıl 2014 konumuz dul, aslında konu başlığımızın site içeriğimize göre dul sohbet olması lazım ama şahsen ben bu tür işlere karşı birisi olarak  sohbet konusuna hiç girmeyeceğim. Çünkü yine sizlere çok enteresan bir bilgi vereceğim. Google arama çubuğuna “dul” kelimesi yazarsanız tam 9 milyon 800 bin sonuçla karşılaşırsınız. Yani siz deyin on milyon sonuç.  Daha da ilginç olanı her ay google arama motoruna tam 33 bin 100 kişi dul dul kelimesini yazarak arama yapıyorlar.

Bu aramayı yapanların %80 oranı dul bir bayanla arkadaşlık kurabilmek, sohbet etmek için yapılan aramalardır. Ben sizlere sadece dul arama terimini yazdım, zengin dul bayan, güzel dul bayan arıyorum gibi yüzlerce sorgu yapılıyor. Dul bayan ilanları vesaire daha neler var neler.

Dul kelime anlamı olarak, eşinden ayrılmış ya da eşi vefat eden kişiye denir. 2014 Yılına geldik hala eski kafa düzende gidiyoruz, ne oluyor yani dul olunca üzerinize atlayacak da haydi beni becer mi diyecek. Ya da dul olduğu için ona kol kanat mı gereceksiniz, kaldı mı  bu zamanda bu işler. Etrafınıza çevrenize iyice bir bakın, bakın ki gerçekleri görün. Sizinde çok yakınınız dul kalmış olabilir, yani ona da başkaları mı aynı düşüncelerle baksın.

Zihniyeti değiştirmemiz gerekli, dul kalabilir bir insan ve arıyla namusuyla da yaşar ve gayet de güzel başarıyorlar. Yanlışı biz erkekler yapıyoruz, durumdan nema çıkarmaya çalışıp aklımızca hovardalık yapıyoruz. Öz eleştiri yapmak her insanın görevi, İnternet de  ya da reel hayatta dul bayan arayıp onu kolay bir cinsel obje olarak görmeyelim. Unutmayalım herkesin bir annesi, kardeşleri bir ailesi var. Kısacası şu dul kelimesi kullanarak aşk aramayalım. Bayan arkadaş arıyorum yaz, sevgili istiyorum yaz ne yazarsan yaz şu kelimeyi 2014 yılından sonra yazma.

One Comment

  1. Ben murat mersinden bayan kuaforuyum yas 24
    mersinli bayanlardan arama ve mesaj bekliyorum
    yanlız bayanlar cagrıya cevap yok 05064942008

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.