Dul sohbet arama hacimleri

            Whatsapp'ta Paylaþ

Yine ilginç bir konuyla  yazılarımıza devam edeceğiz ve sohbet konusuyla alakalı bütün arama hacimleri  ve arama sonuçları hakkında sizlere kesinliği ispatlanmış bilgiler vermeye davam edeceğim. Kısaca arama hacmi ne demektir önce onu tekrardan belirteyim; Google arama çubuğuna yazılan arama terimlerinin aylık olarak kaç kez yazıldığının ortalama verileridir. Arama sonuçları ise yine arama çubuğuna yazılan bir  arama teriminin karşılığında çıkan sonuç sayısıdır, sizlerde görmüş olmalısınız, 2.300 bin sonuç bulundu gibi.

  • Dul chat yazarak arama yapan kişi sayısı aylık ortalaması 1.600. Bu kelimeleri yazdığınızda ise google  size yaklaşık olarak 2.410.000 sonuç gösteriyor.
  • Dul sohbet kelimelerini yazıp arama yapanların sayısı aylık olarak 3.600. Yine bu kelimelerle arama yapanlara google 472.000 sonuç gösteriyor.
  • Dul kadınlarla sohbet  olarak arama yapan kişi sayısı ortalama ayda 720 kişi. Google arama motoruna bu kelimeleri yazarsanız size 198.000 sonuç gösteriyor.
  • Dul bayan sohbet yazarak arama yapan kişi sayısı aylık ortalama 880 kişi. Arama sonuç sayısı da 205.000 olarak karşımıza çıkıyor.

Elbette ki bu rakamlar ortalama olarak veriliyor ve 12 ayın ortalama sonucudur. Bu oranda olağan üstü bir gelişme olmadıktan sonra fazla bir değişkenlik söz konusu olmaz. Ancak, arama sonuç sayısı her geçen gün az da olsa artış gösterebilir. Bunun da nedeni her gün açılan yeni siteler ve bu sitelere girilen içerikler. Bir çok yazımda da belirttiğim gibi milyonlarca sonuç gösterilse de ziyaretçilerin hemen hemen hepsi ilk sayfada ki sitelere tıklar. Yapılan araştırmalar ilk 5 sayfanın ziyaretçileri olduğunu gösteriyor. Herkes aynıdır, bende çok ama çok önemli bir araştırma olmadıktan sonra kolay kolay 3. sayfaya bile gitmem.

Bu konuyla alakalı şunu da belirtmek isterim ki; dul sohbet arama hacmi yüksek bir konu olduğu için bu kelimelere yönelik yüzlerce site açılmış ve yetişkinler için chat platformları oluşturulmuştur. Bu sitelerin yine bir çoğu +18 uygulaması kapsamındadır ve bu uyarıyı da sitelerinin görünür bir yerinde göstermek zorundadırlar. Yine bu platformlarda üyelik ya da gold üyelik gibi değişik isimler altında ücretler alınmaktadır. Genellikle ücret ödeyen kesim erkeklerdir, bayanlar böyle bir sitede para ödeyerek muhabbet ortamına katılmazlar en azından varsa da ben duymadım.

Uzun zamandır ziyaretçilerine ücretsiz sohbet imkanı sunan www.sohbetche.net sitesi her konuda olduğu gibi bu konuda da ciddi duruş sergilemiş, cinsiyet ayrımı yapmadan kullanıcılarına hizmet vermiştir. Sitemizi ziyaret etmek isterseniz hiç bir ücret ödemeden muhabbet ortamına katılabilirsiniz.

One Comment

  1. ben murat mersinden bayan kuaforuyum yas 24
    mersinli bayanlardan arama ve mesaj bekliyorum
    yanlız bayanlar cagrıya cevap yok 05064942008

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.