Dul bayanlarla sohbet

            Whatsapp'ta Paylaþ

Bu yazının başlığından nefret geldi desem yeridir. Özellikle sohbet siteleri bu tür başlıklarla katılımcı sayılarını artırma yöntemine gidiyorlar. Yani ne oluyor, dul bayanlarla chat araması yapanlara adres gösteriliyor. İki yılı aşkın bir süredir bende sitemi iyi yerlere getirmek için içerikler paylaşarak kullanıcı sayısını artırma peşindeyim. Ancak, yok arkadaş ben diyemem gelin, sitemizde dul kadınlarla chat yapın gibi son derece banal ve basit bir sloganla insanları aldatamam. Zaten sohbetche.net sitesinde biraz sörf yaparsanız sizde hemen farkı göreceksiniz.

Tabi ki bu başlık altında yazı yazanların da kendilerine göre geçerli sebepleri vardır. Malum ülkemizde dul bir kadın olarak yaşamak 2014 yılında bile oldukça sorunlu. Dul kadın olunca sanki  aklı fikri sexde, sanki hemen her şeye açık. Bu olgu malesef ülkemizde hala devam ediyor. Yok aslında böyle bir şey, dul bir kadın olarak hayatını sürdüren ve bir çok erkekden de çok daha namuslu bayanlar her an hayatımızın içerisinde de varlıklarını son derece namuslu bir şekilde sürdürüyorlar. Dul bayanlarla sohbet adı altında veya buna benzer bir çok domainde sanalda yer alıyor. Bir çok sosyal paylaşım sitesinde de reklamlarına rastlamak mümkün. Mesela Facebook da uzaktan çekilmiş mini etekli bir bayan resmi ve “Arzu 3 yıldır dul erkek arkadaş arıyor” gibi cinsel çağrışımlar yapan bir çok reklama rastlayabilirsiniz.

Yapmayın efendiler, hiç kimse taş kovuğundan çıkmış değil, herkesin bir ailesi var. Bu tür içeriklerle katılımcı sayınızı artırsanız ne olur, başınız göğe mi erecek. Derseniz ki, ya işte sende böyle bir başlık atmışın, neden sitem ediyorsun?

Cevap kolay, ben sitemi bu tür arayışları olana tavsiye etmiyorum. Biz sanal da olsa her zaman örf ve adetlerimize uygun davranışları tasvip ediyoruz. Elbette ki bedava sohbet hizmeti veren sitemizde bayan arkadaşlarımız da var. Fakat son derece seviyeli ve ciddi sohbetler ederken muhakkak ki eğleniyor, geyikte yapıyoruz. Eğer sizde ilkeli ve seviyeli bir platformda yeni arkadaşlıklar kurmak biraz vakit geçirmek isterseniz, aramızda görmekten mutluluk duyarız.

One Comment

  1. ben murat mersinden bayan kuaforuyum yas 24
    mersinli bayanlardan arama ve mesaj bekliyorum
    yanlız bayanlar cagrıya cevap yok 05064942008

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.