Cübbeli Ahmet hoca sohbetleri

            Whatsapp'ta Paylaþ

Cübbeli Ahmet Hoca sohbetleri ile İslam dinini en iyi anlatanlardan birisidir. İslami sohbet denilince ilk akla gelen isimlerden birisidir. Elbette ki bir insanı herkes sevecek diye bir kanun yok, Cübbeli hocanın da seveni de var sevmeyeni de. Benim dikkat çekmek istediğim ise şu; Sorulan sorulara verdiği cevaplar samimi, biraz espirili ve en güzel yanı da, İslam dinini bir şekilde insanlara sevdirmesidir.

Resimde Cübbeli Ahmet hoca görülüyor

Resimde Cübbeli Ahmet hoca görülüyor

Kamuoyu  Cübbeli Ahmet hocayı jet sky olayı ile tanımış olsa da onu her zaman severek dinledi. Televizyonlarda yayınlanan ya da kendisinin düzenlediği İslami sohbet programlarında verdiği bilgilerle bütün insanlara aydınlatıcı bilgiler vermiştir. Şahsen bende televizyonda yayınlanan programlarını ilgi ile izliyorum. Cübbeli Ahmet Hocanın verdiği mesajlar yerine ulaşıyor mu bilemem ama, bence konuştuklarından çıkarılması gereken sonuçlar çok önemli.

Cübbeli Ahmet hoca Nakşibendi tarikatındandır ve oldukça fazla bir murit grubuna sahiptir. Onun sohbetlerini dinlemek isteyenler yüzlerce km mesafelerden gelmektedir. Henüz ben böyle bir sohbetine katılamamış olsam da, İnternet ortamın da olsun, televizyonlarda olsun yaptığı konuşmaları da zevkle dinlemekteyim. İnşallah bundan sonra da sizlere bu sohbetler hakkında bilgileri vermeye çalışacağım.  İnternet ortamında araştırılan dini soruların Cübbeli Ahmet hoca tarafından nasıl cevaplandırıldığını buradan sizlerle paylaşacağım.

One Comment

  1. Sayın Hocamın sohbetleri ile ilgili güzel yorumları burada görmek mutluluk verici. Teşekkür ederim emeğinize.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.