Chat arkadaşları

            Whatsapp'ta Paylaþ

Chat sohbet dünyasında arkadaşlık ortamından bahsetmek istiyorum sizlere biraz. Genellikle google arama motoruna, chat,sohbet mırc ve ya diğer sosyal paylaşım sitelerinin kısa adları  yazılarak giriş yapılır. Genellikle erkekler kız arkadaş arıyorum derler, bayanlar erkek arkadaş arıyorum cümlesini telaffuz etmezler, aramıyorlar dır zaten!!!!!!!

Şöyle gönlünün sevdiği, hareketi bol, kullanıcı sayısı fazla sohbet sitesini tercih ederler. Biraz suskunca bekleyiş, araştırma tanışma falan derken bir şekilde aklının yattığı fikrinin uyuştuğu biriyle ufak tefek cilveleşmeler den sonra, eskiden MSN idi şimdilerde skype oldu, orda chat sohbet ortamı oluşur. Dikkat en sakıncalı an geliyor, kameralar açılacak, açıldı diyelim kişilerde birbirini beğendi. Bu arada eğer cam açıldığında kız oğlanı beğenmezse muhtemelen kız chat sohbet sitesine rumuzunu değişerek girecektir, yada esas oğlan beğenilmemenin verdiği asabiyetle o serveri bile terk edebilir, neyse biz beğenildi varsayımıyla devam edelim. Evet kız ve oğlan birbirini beğendi sonrası, sonrasında esas kız esas oğlanı bir savcı gibi sorgulamaya başlar tabi titizlikle hissettirmeden. Esas oğlan bir chat aşkı bulmanın sevinciyle kıza sürekli nağmeler yapıyor, şiirler şarkılar seslendiriyor olacaktır. Bir müddet böyle geçtikten sonra, esas oğlan ufak tefek sexi fıkralar vb şeylerle cinsel konuşmalara sohbeti çekmek için gayret gösterecektir. Esas kız, cinsellikle tanışmamış biriyse kaçamak cevaplarla sohbeti sürdürerek biraz cinsel konuşmalar yapar ama fazla değil tabi. Eğer esas kız cinselliği tatmış biriyse genellikle bu cinsel sohbet ortamından uzaklaşma çabasına girer. Maddi sohbetlere girmeye çalışır, esas oğlan bu tanışma anında eğer THY benim gibisinden salladıysa, esas kız olayı çözer bakar ki parasız biri e onla da evlenilmez ki aşk biter dikeni kalır.

Chat sohbet sitelerindeki arkadaşlıkların sonu muhtemelen ayrılık olacaktır. İstisnalarda var tabi ki.Yazımızda en masum esas kız ve esas oğlanı ele aldık, elbetteki çok farklı boyutları da oluyor bu ilişkilerin. Cam sex olayları da oluyor tabi ki bu chat sohbet aleminde, o konuyu da bir daha ki yazımızda paylaşırız inşallah. Saygılarımla.

One Comment

  1. ben murat mersinden bayan kuaforuyum yas 24
    mersinli bayanlardan arama ve mesaj bekliyorum
    yanlız bayanlar cagrıya cevap yok 05064942008

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.