Ciddi sohbet sitesi

            Whatsapp'ta Paylaþ
resimde bir cHat reklamı görülüyor

resimde bir cHat reklamı görülüyor

Ciddi  sohbet sitesi arayan  kültürlü, amacı sadece biraz  chat yapıp kafa dağıtmak isteyen kullanıcılar da sanalda oldukça fazla bir  topluluk oluşturabiliyor.  Sanal  sohbet siteleri o kadar çok çoğaldı ki saymakla bitmez,  her gün onlarcası açılıyor  yüzlercesi kapanıyor. Çok zorlu bir kulvar, çok çetin bir yarış sürüyor. Özellikle  ciddi, seviyeli bir sohbet ortamı hazırlamaya çalışan ve bu yönde çalışmalar yapan sitelerin işi  diğerlerine göre kat ve kat daha zor. Malum bende ciddi seviyeli bir sohbet ortamı hazırlamaya çalışan bir emekçiyim.

İnternette artık yok yok gibi bir durum oluştu. Bu ilerlemeler beraberinde iyi şeyler getirse de kötü şeyleri de aynı oranda artırarak önümüze çıkarabiliyor. Örnek verecek olursak arama motorlarında en çok aranan kelimeler cinsel  sohbet, sex chat ya da buna benzer aramalar. Elbetteki o tür konuşmaları seven o ortamlarda bulunmak isteyen insanlarda mevcut. İşte zorluk bura da da karşımıza çıkıyor. Bizim sistemimizde sex sohbet kanalı ya da cinsel sohbet kanalı hiç bir zaman açılmamış ve açılması da yasaklanmıştır. Rakibin böyle ucuz işlerle sitesine katılımcıyı çok çabuk bulabiliyor. Biz ne yapıyoruz, ciddi sohbet başlıklı yazı yazarak kullanıcı toplamaya çalışıyoruz. Şikayetimiz yok, bizim dünya görüşümüz böyle. Bize misafir olacak kullanıcı  gelirse bu koşullarda gelsin. Tabi ki  bu durumdan memnun olan sitemizde oldukça fazla sayıda da katılımcı arkadaşlarımız mevcut.

Son günlerde bir de şu çıktı, rakip siteleri karalayarak pirim yapmak. Yahu arkadaş sanane, el alemin sitesinde ki mirc scripten, editlenmiş olmasından. Sen önce kendi işine bak,  30 tane sexe yönelik domain alarak ve bunları sitene linkleyerek kimleri kandırıyorsun. Sitende ki bayan kullanıcılara ne gibi mazeretler üretebiliyorsun.  Sen de çık dürüst ol ” bu domainler benim, bu siteye katılımcı sağlamak için aldım ve linkledim desene”  Bu alem bırakın bin katılımcısı olan siteleri, on binlerce kullanıcısı olan siteleri bile yeyip bitirmiş bir alemdir.

2 Comments

  1. ben murat mersinden bayan kuaforuyum yas 24
    mersinli bayanlardan arama ve mesaj bekliyorum
    yanlız bayanlar cagrıya cevap yok 05064942008

  2. Ciddi sohbet odası bulmak kolay değil. Sizin sayfalarınıza ulaşanlar çok şanslı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.