Ciddi arkadaşlık

            Whatsapp'ta Paylaþ

Resme bakıp, farklı düşünmeyin. Karikatür bile olsa bir çok ciddi  sitelerin, o şuh kadın resimleri yada çok yakışıklı aslı olmayan üye resimlerinden bence çok daha manalıdır. Sosyal paylaşım sitelerindeki  kadın figürleri ile reklam yapmak olağan üstü hızla devam etmektedir. Birde bunlara son yıllarda İslami evlilik sitesi yada İslami sohbet gibi yeni isimler eklendi. Ne kadar ciddi tartışılır bu sektördeki sitelerin durumu. Ben gayri ciddi bulduğumu belirtmek isterim. Sohbet sitelerine kullanıcı kazanmak için bir çok yönteme başvuran siteler, son zamanlarda “ciddi evlilik ” diye  yeni bir söylem buldular ve google reklamlarında sıkça karşınıza çıkan bu sloganla user yani kullanıcı toplamak için gayret gösteriyorlar. Nacizhane fikrim şudur ki; sohbet odalarında kızlarla tanışmak onlarla ciddi sohbet edebilmenin yolu bence biraz ciddiyetsizlikten başlar, neden diye soracak olursanız? Düşünün ki sohbet odasındasınız, çok ciddi takılıyorsunuz, kimle nasıl tanışıp sohbet edeceksiniz. Şu da var ki  çok ciddi erkekleri bayanlar pek de cana yakın bulmazlar, biraz hoş olmalı, yerinde espri olmalı.

Seviyeli arkadaşlık sitesi  derseniz tabi ki evet, sohbet etmek önce seviyeli bir üslup kullanmakla başlar. www.sohbetche.net seviyeli sohbet odalarıyla yeni dostluklara, arkadaşlıklara ve belkide aradığınız aşkı bulma imkanı sağlayan profosyonel yönetim anlayışıyla yıllardır kullanıcılarına iyi hizmet vermeye çalışan sanalın yüksel yıldızı olarak daima ilkeli bir sohbet platformudur.

2 Comments

  1. merhaba artık mutlu ve yuva sahibı olmak istıyorum amacım çok şükür bir evlilik sevgi huzur dolu sıcak bir yuva sahıbı olmak 26 yaşındayım acı yalan bir sevgi yaşamak istemıyorum ama tabıkı bende hertürlu evlılığı taşıyacak yuva sahıp çıkacak biriyim kendime her türlü güvenıyorum iyi anlayışlı içinde allah korkusu olan bir bayanla yalan boş muhhabet olmadan bir bayan arkadaşla evlenmek ve yuva sahıbı olmak istıyorum tekirdağ da yaşıyorum çalışıyorum 1.500 gelirim var başak burcu lise mezunuyum ailemle yaşıyorum anlatıklarım şimdiliık bu kadar gerçekten evlilğe hazır hiseden beni anlayan kişilerle tanışmak konuşmak ve buluşmak istıyorum kendinize iyi bakın allaha emanet oluyn saygılar murat 0545 345 10 29

  2. ben murat mersinden bayan kuaforuyum yas 24
    mersinli bayanlardan arama ve mesaj bekliyorum
    yanlız bayanlar cagrıya cevap yok 05064942008

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*