Chats wap sohbet

            Whatsapp'ta Paylaþ
Chat

Chat

İyi bir chat sitesi ismi olarak kullanılabilir. Bu yazımdaki amacım çok farklı olsa da malum sohbet sitesi olduğumuz için böyle bir başlık altında yazıyı yazmaya karar verdim. Domain çok önemli bunu daha önceki yazılarımda da bahsetmiştim. Şu an itibari ile chatswap boşta görülüyor, düşünüyorsanız tavsiye ederim.

Asıl konumuza gelelim. Sitem indexlenmiyor, ya da geç indexleniyor. Böyle bir sorununuz oldu mu bilmiyorum, olursa da muhakkak araştıracaksınız benim gibi. Çok ta farklı cevaplar bulacaksınız forum sitelerinde. Sizlere tavsiyem Google yönergelerini okumanız ve ona göre hareket etmenizdir. İnternette “çok iyi biliyorum” diyen, yazan ve çizen o kadar çok ki sayısı bellisiz. Derdinize dermanı yine googlede arayın derim.

Şimdi bu yazıyı neden yazdım; nedeni şu google yönergelerinde bir kaç şey okudum ve uyguladım. Sonuç ne olur bilmiyorum, az sonra yazı başlığını taratacam. Eğer hemen çıkarsa olmuş demektir, yok çıkmıyorsa durum kötü demektir. Bu arada eğer sohbet etmek isterseniz sizi de bekleriz sohbet odalarımıza.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*