Chatrt +18

            Whatsapp'ta Paylaþ

chatrtChatrt, kameralı sohbet sitesidir. Oldukça popüler bir sitedir.  Piyasaya ilk çıktığı zamanlar,  rulet chat devleri,  omegle ve Chatruelette gibi iki deve meydan okumuş ve onlara rakip olacağını belirtmişti. Bununla da yetinmeyip, “omegle ve chatrulette  gibi ama onlardan da iyi” sloganıyla reklam kampanyaları düzenlemişti. Katılımcı sayısı onlar kadar olamasa da,  kameralı sohbet dünyasında adından çokça söz ettirmiş ve ettirmeye de devam edecek gibi görünen bir sitedir.

Chatrt kameralı sohbet sitesi İngilizcedir. Bu yüzden İngilizce chat yapmak ,isteyenlerin tercih edebileceği bir yerdir. Yetişkinler için bir rulet chat sistemi vardır. Yani rastgele sohbet  edilen bir yerdir. Bu yüzden çocuklar için uygun olmayan bir sitedir. Erotik içerikler oldukça fazladır.

Chatrt sitesinde bilinenin aksine bir sistem geliştirilmiştir. Yani herhangi bir nickin (rumuzun) üzerine tıklayarak sohbet edebileceğiniz bir yer değildir. Random chat uygulaması vardır. Yani sistemin kendisinin oluşturduğu rastgele sohbet imkanı ile chat yapabilirsiniz. İşin aslı biraz İngilizce biliyorsanız chatrt kameralı sohbet sitesinden  faydalanmanız hiç de zor değildir. Dikkat, pornografik içeriklerde mevcuttur. Hemen hemen bütün kameralı sohbet sitelerinde olduğu gibi Chatrt sitesinde de, bayanlarla görüntülü chat yapabilmeniz için üye olmanız gerekiyor (ücretli olan sitelerde var, ücretsiz olanlarda).

Chatrt kullanımı da diğer sitelerin hemen hemen aynısıdır. Flash Player a izin vereceksiniz. Siteye girdiğinizde karşınıza tam ekrana yakın Start Video Chat yazar ona tıklayarak kameralı sohbet sistemine girmiş olursunuz. Yukarıda da belirttiğim gibi +18 uyarıcı  görselleri sitenin hemen hemen her yerinde mevcuttur. Sexi sohbet yapmak isteyenlerin tercih ettiği bir sitedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.