Chat yazıları

            Whatsapp'ta Paylaþ

Hayret le bakakaldım!!!!!  neyemi ?  internette sörf yapıyordum, tabi ki  chat sohbet sitelerine, sitemi  ğeliştirebilmek için araştırma, fikir edinme adına. Hani bende chat, sohbet, mırc, ırc, irc ğibi kelimelerde üst sıralara çıkabilmek için,  bu konuyla alakalı bir çok yazım vardır sitede. İtiraf edeyim, bende biraz süsleyip ballandırıyorum, acaba google  yi yandex i ,yahoo  yu kasabilirmiyim diye. Tabi ki çok zor bi kulvar, yarış hızlı rakipler

amansız. Fakat birazda etik olmalı chat sohbet yazıları, gerçek olmasa da hayal ötesi bir şeyde olmamalı. Bu sörflerim esnasında çok değişik farklı yazılara rastladım, inanılması güç şeylerden bahsediliyordu. Para vaadi, evlenme vaadi,iş bulma vaadi bunlara benzer bir çok yazılara rastladım, okudum inceledim. Hep düşünüyordum bunlara inanan insanımızda varmı dır diye.

Hepsini bir tarafa bırakalım, bu günkü  internette gezinmem sırasında, bir chat sohbet sitesinin ilginç bi yazısıyla karşılaştım. Bence ilğinç de değil resmen rezilliğin daniskası, hani ON numara yalan olur ya bu ON u da geçmiş . Yazıyı dikkatlice okudum, iki kez inceledim. Hani yazının altında  ASPARAGAS haber, 1 nisan şakası gibi uyarıcı yazı falan olsa , gülüp ğeçecem. Yok öle bir uyarı falan. Bu  chat sitesinde kimler chat sohbet yapıyormuş , Türkiye’nin starları , pop cu larımız, ünlü futbolcularımız,  tanınmış siyasilerimiz, isimlerini burada yazsam eminim sizlerde gülmekten ölürsünüz. Hele futbol camiasından biri var ki aman Allahım olmaz böyle bir şey.

Diyecegim o durki , arkadaşlar tabiki bu siteler herkese açık, dileyen herkes gelebilir chat yapabilir, ama  chat sohbet yapabilmek için birazda boş zamana ihtiyaç vardır, kanmayın böyle yalanlara. O yazıda ismi geçenlerin bırakın chat yapmayı bence   uyuyacak zamanları bile çok kısıtlıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.