Chat sohbet aramaları

            Whatsapp'ta Paylaþ

Chat sohbet arama hacimleri

Arama hacimlerine yönelik yazılarımda bu akşam sizlere chat sohbet kelimeleri ile ilgili bilgiler vereceğim. Bu yazım daha ziyade sohbet sitesi sahiplerine yönelik bir çalışma olsa da, maksadı sadece muhabbet etmek isteyen ziyaretçilere platformumuzu da bu vesile ile tanıtmış olacağız. Yazımı uzatmadan hemen bu kelimelere yönelik google  verilerini sizlere vermek istiyorum.

  • Chat sohbet kelimelerini google arama çubuğuna ayda ortalama olarak 33.100 evet, tam otuz üç bin yüz kez yazıp arama yapıyoruz. Bu veri Türkiye ve dünya üzerinden yapılan sorgu sonucudur. Yine bu kelimelerle arama yapan kişilerin karşısına tam 4.850.000 yani dört bin sekiz yüz elli tane sonuç çıkıyor, zaten sizde bu kelimeleri yazarsanız karşınıza yaklaşık  Yaklaşık “4.850.000 sonuç bulundu (0,16 saniye)” yazan bir sonucu sizlerde görürsünüz.
  • Sohbet chat, aslında bu kelime gurubunun diğerinden farkı yok, amaç bir chat sitesi bulmak ve orada geyik muhabbeti yapabilmek. Fakat hacim oranı biraz farklı çıkıyor, 14.800 kez aratılıyor. Bu arama karşılığında sonuç ise 4.840 olarak karşımıza çıkıyor. Bunun da nedeni yazılan makaleler ve tanıtımlarda kelimelerin yerleri değişse de sonuç aynı olduğu için pek farklı bir sonuç karşımıza çıkmıyor.

Bu bilgiler ışığında sitelerine içerik eklemek isteyen editörlerin şunu da unutmaması gerekiyor; bütün yazılarınızda bu tür hacmi yüksek kelimeleri kullanmamaları gerekiyor. Çünkü, google aşırıya kaçılarak yazılmış bu hedef kelimeler nedeniyle “kelime avcılığı” olarak ceza uygulaması da yapabiliyor.

Bir önceki yazımda gay sohbet arama sorguları hakkında bilgilendirmede bulunmuştuk, ona da bir göz atmanız size farklı fikirler verebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.