Chat sitesi tanıtım yazıları

            Whatsapp'ta Paylaþ

Sohbet siteleri kendi kategorilerinde üst sıralara çıkabilmek için bir birinden farklı yöntemlere baş vurmaktadır. Chat sitesi ya da sohbet sitesi başlıklarına benzer tanıtım yazıları hazırlayıp ziyaretçi sayısı yüksek, ve kendi alanlarında isim yapmış sitelerde bu tanıtım yazılarını yayımlamaktadırlar. Bu makaleler ücretli ve ücretsiz olarak yayımlanmakta ve sıkça karşımıza çıkmaktadırlar. Ziyaretçi sayısı milyonları bulan siteler elbette ücret talep etmekte ve istedikleri kelimeleri de bir günlüğüne de olsa ilk sayfaya çıkarabilmektedirler. Bu verimlilik elbette ki o sitenin ziyaretçi sayısıyla orantılıdır. Yani, hiç ziyaretçisi olmayan bir sitede tanıtım yazınız olsa ne olacak, kim girecek de okuyup sizin sitenizden haberdar olacak. Bu işi profosyenel olarak yapan kendi alanında isim yapmış seo işiyle uğraşan kişiler de vardır ve bunlarda belirli bir ücret talep etmektedirler. Ancak, şunu da belirtmek lazım ki, İnternet ortamında  binlerce kişi en iyi seocu benim ve sitenizi hemen ilk sayfalara çıkartırım diyerek ücret talep etmektedir. Kendi sitesi sıralamada milyonlar arasında olan bir kişiden bence medet ummak sadece aptallıktır ve buna çok dikkat etmenizi öneririm. Bu konuyla alakalı tanıtım yazısı yazabileceğiniz sitelerin PR değerlerini analiz etmenizi bilhassa dikkat edin derim. Ücretsiz makale paylaşımı yapabileceğiniz bir çok site de vardır, kısa bir araştırma ile bulabilirsiniz.

Sohbet için en uygun mekan

Ben tanıtım yazımı kendi sitemde yayınlamak istedim, sohbet sitesi arayanlar için uygun olduğunu düşündüğüm bir mekan. Nedenine gelince, elbette ki hiç kimse yoğurdum kara demez, en iyisi benim ürünüm der. Doğrudur da, çok güzel hizmetler veren chat sitesi ve arkadaşlık üstüne kaliteli mekanlar elbette ki mevcut.  Bizde farklı bir ortam oluşturduk, ziyaretçilerimize 7/24 hizmet verebilmek için fedakarca çalışmalarımız olmaktadır.

Yıllardır  bay bayan arkadaşlık hizmeti veren sitemizde seviyeli sohbetler yapılmakta, seviyeli arkadaşlıkların evliliğe kadar uzanan öykülerini burada yaşadık ve gördük. Prensibimiz daima kaliteli kullanıcı ve kaliteli hizmet olmuştur. User kazanmak adına asla seviyesizliğe tölerans gösterilmemiş, huzursuzluk çıkaranları derhal sunucudan uzaklaştırıp, keyifli,neşeli muhabbetlerimize devam etmişizdir. Sitemizde sohbet edebilmeniz için herhangi bir üyelik aktivasyonu söz konusu değildir. Web sohbet ve IRC sohbet ile giriş yaparak yeni dostluklar kurabilirsiniz.

İnternet ortamında en kolay ve en güzel chat imkanı bulabileceğiniz www.sohbetche.net sitesi portalı ile de sizlere en güncel konuları sunmakta özellikle yarışma sonuçlarını an itibarı ile sizlere sunmaktadır. Aylık olarak ortalama 50.000 ziyaretçisi olan sitemizde sizlerde yorumlar yazarak sesinizi dünyaya duyurabilirsiniz.

Sohbet odalarından bir görüntü

( 20:53:04) « Parts: HayRettiN ( SohbetcHe@A70E8Z6.AE37B4D9.27AE868Z.IP)

( 20:54:47) · @ {ConteNt} · hoş geldin [HAKANIM]
( 20:54:57) · [HAKANIM] · hb
( 20:55:04) · [HAKANIM] · naptın bab
( 20:55:10) «« Quits: PuSat (SohbetcHe@A65E2Z0.AE37B4D9.03AE072Z.IP) (» Www.SohbetcHe.Net »)
( 20:55:39) · @ {ConteNt} · Cafe biraz yoğunda abi burda oldumu bile unutmuşum yeni farkettim Sunucuda oldumu
( 20:55:46) · [HAKANIM] · hehe
( 20:55:47) · [HAKANIM] · ii
( 20:55:48) · [HAKANIM] · ii
( 20:55:48) · {Ebru} · iyi güzelde.. bi sorunumuz var millet
( 20:55:50) · {Ebru} · )))))))
( 20:55:50) · {Ebru} · iyi güzelde.. bi sorunumuz var millet
( 20:55:53) · [HAKANIM] · iş olsunda unut
( 20:56:05) » Joins: By`UkaLa ( SohbetcHe@A70E8Z6.AE37B4D9.27AE868Z.IP)
( 20:56:40) » Joins: Dr`Mehmet ( SohbetcHe@A35E0Z0.AE37B4D9.78AE057Z.IP)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*