Chat gay

            Whatsapp'ta Paylaþ

Gay chat arama sonuç bilgileri

İnternet ortamında en çok arananlar listesinde chat gay rekor sayılabilecek bir trafiğe sahip. Bu trafiği sitelerine yönlendirebilmek için gay sohbet, gabile chat ve bu kelimelerin yoğunlukta olduğu binlerce web sitesi kurulmuştur. Aramada kolay çıkabilmek adına çok yüksek fiyatlara alıcısı bulunan bu domainler yalnızca Türkiye değil dünyanın bir çok ülkesinde trend olmuş ve gün geçtikçe de yükseliş hızını artırarak sürdüren büyülü denilen kelimelerdir. Konuyla ilgisi olanların gayet iyi bildiği sanal dünyanın içerisinde arama hacmi yüksek kelimeler çok değer arz etmektedir. Özellikle ticari amaçla site açanlar kendi kulvarlarına uygun kelimelerle alan adı almak istemektedirler. Araç satmak isteyen bir kişi “satılık oto” gibi bir alan adına sahip olmak ister.  Bu olayda yine arama hacmiyle orantılı bir gerçektir. Şimdi size dünya üzerinden ortalama olarak  ayda kaç kez aranmış bilgilerini vereceğim, şaşırmayın.

  • Gay chat: Google arama çubuğuna ayda tam 301.000 kişi bu kelimeleri yazarak kendilerine uygun bir sohbet mekanı aramaktadır.
  • Chat gay cam: tam 6.600 kişi bu şekilde arama yapıyor, işin içine cam kelimesi de girdiğine göre bu şekilde arama yapanlar muhtemelen kameralı bir site arıyor.
  • Video chat gay: 14.800 kişi yine kameralı bir site araması yapıyor.
  • Travesti chat: 6.600 kez aranıyor.

Bu kelimeler yabancı dil olduğu için muhtemelen çoğunluğu yurt dışı olan aramalardır. Ancak, ülkemizde de artık bu kelimeler bilinir oldu, buradan da yapılıyor oranı bence çok yüksektir. Üstelik ben sizlere tamamen İngilizce olarak yapılan arama terimlerinin sonuçlarını vermedim. Eğer onları da bu kategoriye koyarsak bu rakamlar 3 beş milyonu fazlasıyla geçer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.