Chat sohbet çevirileri

            Whatsapp'ta Paylaþ

 Mırc lar daki chat sohbet kullanıcı  sayısını artırabilmek için, orjinal chat sohbet makaleleri, yazıları ya da en azından inğilizce sitelerden chat yazılarını Türkçe’ ye çevirip web sitenize eklemeniz gerekmektedir. Kopya içerik google nin dikkatini çekecek bir  eklenti türü değildir.

Eğer bir Chat sohbet siteniz var ise ve bu konu üstünde çalışıyorsanız, eminim ki sizlerde çok araştırma yapıyorsunuz dur. Google aramalarında sizlerde çok görmüşünüzdür, 100 tane orjinal yazı 10 lira falan diye veya buna benzer ucuz , aslı olmayan hileler, yok öle bir şey hepsi hikaye. Yapabiliyorsanız kendiniz yapacaksınız, ya da çok güvenilir, bu işle alakalı sitelerden, kişilerden yardım isteyeceksiniz ki, bu işi yapanlarda astronomik rakamlar istiyor.

Chat ve sohbet kelimesinde birinci sayfaya çıkmak hayal  değil aslında. Çalışmak gerekiyor, araştırmak gerekiyor, özgün yazılar , makaleler üretip sitenize eklemeniz gerekiyor. Durum böyle olunca ,eğer ki böyle bir kabiliyetiniz yoksa yada zaman bulamıyorsanız sizlere önerim, yabancı sitelerden Türkçe çeviriler yapmanızdır, tabi ki bununda orjinalinin yazılması gerekiyor. Bu iş için inğilizce bilen bir yakınınızdan yardım isteyebilirsiniz, yada en azından  küçük bir ücret karşılığı bu çevirileri yaptırabilirsiniz.

Ben yaptırıyorum evet, 15 lira karşılığında orjinal çevirileri bir öğrenciye hem destek olmak amacıyla, hemde sitemin iyi yerlere gelebilmesi için Prens nickli öğrenci  kardeşimizle yardımlaşıyoruz. Sizde böyle bir çeviri isterseniz PM atabilirsiniz bana : baskurt123@hotmail.com adresine yazın  iletişim kuralım.

Bir önceki chat in tarihçesi başlıklı konuyu inceleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.