Canlı sohbet

            Whatsapp'ta Paylaþ
Canlı chat

Canlı chat

Canlı chat, canlı sohbet yapmak istiyorum aramalarına yönelik bilgilendirici  yazımızı sizler için aşağıda paylaştık.

Canlı chat yapmak isteyenlerin aradığı mekanlarda son yıllarda gelişen programlarla yapma yani robotlarla sohbet gün geçtikçe artıyor.  Canlı sohbet etmek için binlerce platform bulmak oldukça kolay. Ancak, girilen bu platformlarda canlı birisini bulup onunla sohbet etmekte epeyce zorlaştı. Siteye giren kullanıcıya birileri elbette hoş geldin diyor, ne haber yazıyor lakin bunların bir çoğu adminler tarafından ayarlanmış botlar. Özellikle kameralı sohbet sitelerinde çok daha farklı sistemler kullanılarak katılımcılara değişik fonksiyonel hizmetler kullanılmaktadır. Olamayan kişilerin resimleri, olmayan insanların isimleri ve hatta hatta telefon numaraları bile bulmakta hiç zorluk çekmezsiniz.

Bütün bunlara rağmen işini dürüstçe yapan, bu hizmet için hiç bir fedakarlıktan kaçınmayan sohbet siteleri de elbette mevcuttur. Bu sitelerde ücret söz konusu değildir, zaten site sahiplerininde bu işten para kazanacağım diye bir beklentisi de hiç yoktur. Peki neden böyle bir işle uğraşıyorlar derseniz? bu soruya cevabı bende veremiyorum. Çünkü, bende üç yıldır  uğraşmaktayım, öyle bir kazanç peşinde de hiç olmadım.

Sohbetche.net platformu olarak katılımcılarımıza 7/24 canlı sohbet imkanı sunmaktayız. Sitemizde insanları aldatacak içeriklere ve reklamlara rastlayamazsınız. Biz sadece sohbet hizmeti vermekteyiz.  Canlı cHat yapmak isteyenlerin müdavimi olduğu, seviyeli bir platform olma özelliğimiz dolayısıyla katılımcı sayımız gün geçtikçe artmaktadır.

One Comment

  1. ben murat mersinden bayan kuaforuyum yas 24
    mersinli bayanlardan arama ve mesaj bekliyorum
    yanlız bayanlar cagrıya cevap yok 05064942008

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.