Bursa chat

            Whatsapp'ta Paylaþ

chat  Bursa chat odaları hakkında daha önce bir makale yazmış olmama rağmen, istediğim  ilgiyi görmediği için bir kez daha yazmaya karar verdim. Konuya vakıf arkadaşlar çok iyi bilirler sohbet odaları hakkında bir makale yazmak, üstelik bu yazıyı arama sonuçlarında üst sıralara çıkarabilmek oldukça zor bir iştir. Nedeni de çok açıktır; kelime yoğunluğu üstüne birde Türkiye’nin büyük illerinin adı konunca dahada zorlaşmaktadır. Biraz araştırma yaptım, diğer siteler bu konu için neler yapmışlar diye, öyle çok güzel olmuş diyebileceğim bir yazıya da açıkçası rastlamadım.  Dileğim o ki Bursa sohbet başlıklı yazım örnek bir konu olacak.

Klasikleşmiş kelimelerle sitemizi öven sözlere bu yazımda fazla yer vermeyeceğim. Çünkü, araştırmalarım neticesinde hiç kimse “yoğurdum kara” demiyor, demezde haklılar. Hemen hemen bütün sohbet platformları birbirine çok yakın hizmetler sunmaktadır. Farklı alanda yani cinsel sohbet siteleri hariç bir çoğu aynı. Zaten katılımcı chat yapmak için girdiği herhangi bir sitede ilk önce kullanıcı sayısına bakıyor, daha sonra  chat odalarındaki yazışmaları izliyor, ilgi alanına giriyorsa orada kalıp sohbet ediyor.

Biz yönetim olarak ne yapıyoruz, katılımcılara asla olmadık vaatlerde bulunmuyoruz. Sadece seviyesi ve kurallara uygun hareket eden katılımcıları sitemizde kaynaştırmaya çalışıyoruz. Yok öyle üç beş kişi daha olsun da site büyüsün, argo konuşmaları da görmeyelim, ne olacak canım, gibi tavizler vermeden yolumuza devam ediyoruz.  Bursa chat odasında sizlerde yeni dostlara merhaba demek isterseniz bir rumuz yazıp sisteme giriş yapabilirsiniz. Bursa’dan ve bir çok yerden katılımcılarla dost olabilir, geyik yapıp biraz olsun eğlenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.