Bu Tarz yarışmasını Ayşegül Doğan’mı kazandı?

           

Show TV de yayınlanan Bu tarz Benim yarışmasını kazanan Ayşegül Melisa Doğan‘mı oldu. İzlenme rekorları kıran moda giyim yarışması Bu Tarz Benim’in 1.si belli mi? Sunuculuğunu Öykü Serteri’in yaptığı ve ünlü modacılardan Nur Yerlitaş ve Kemal Doğulu’nun da jürisi olduğu program hakkında sosyal medyada çokça şeyler anlatılıyor, söyleniyor. En son yapılan spekülasyonlara göre Ayşegül Doğan bu yarışmanın 1.si seçilmiş ya da seçilecekmiş. Bu haberler ne kadar doğrudur bilinmez ama bana sanki asparagas bir söylenti gibi geliyor.

Ayşegül Melisa Doğan

Ayşegül Melisa Doğan

Söylenenlere göre yarışmacıların hepsi bir reklam ajansına bağlı bayanlardan seçilmiş ve bu ajansın sahibinin kızı ile de Ayşegül Doğan arkadaş imiş. Reklam ajansı sahibi Ayşegül Doğan‘ın kızının bir arkadaşı olduğunu başka bir şekilde tanışıklığının olmadığını belirtmiş.

Bu  ve buna benzer haberler sosyal medyada yayıldıkça yayılıyor, sanırım gündemde ki bir konu olduğu için de bu haberler ortaya atılıyor. Dediğim gibi bence asparagas bir habere benziyor ama, daha önce Nur Bozar’ın elendiği haberleri de önceden sosyal medyada yer almıştı. Artık tesadüfmüdür bilinmez ama o hafta da Nur Bozar elenmişdi. Bir de şöyle bir şey var; bu yarışmadaki katılımcılar sosyal medyayı çok iyi kullanabiliyorlar, Ayşegül Doğan’ın elenmesi için de böyle bir söylenti de çıkarabilirler. Öyle ya jüri bu haberlerden etkilenip Ayşegül’ü eleyedebilir, neden olmasın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.