Bu Tarz Benim’den Gizem Güler elendi

           

Bu Tarz Benim’den kim elendi, kim elenecek diye iki gündür meraklı bekleyiş sona erdi ve 6 Aralık Cumartesi eleme gecesinde elenen isim Gizem Güler  oldu. Süpriz bir eleme gecesi zaten bekleniyordu ve kimin eleneceği hakkında bir çok spekülasyon haberlerde sosyal medyada bir kaç gündür konuşuluyordu. Bu Tarz Benim yarışması toplam 13 yarışması ile başlamış, espirili jüri üyesi Nur Yerlitaş, Kemal Doğulu ve İvana sert moda giyim yarışmasında ki yarışmacı kadınlar ile güzel bir ahenk oluşturarak reyting rekorları ile gündemde kalmayı başardılar. Yarışmanın izleyici kitlesi arttıkça arttı ve durum böyle olunca hemen Bu Tarz Benim yeni sezon çekimlerine start verilmiştir.

Gizem Güler Bu Tarz

Gizem Güler Bu Tarz

13 Yarışmacıdan geriye kalan bir elin parmaklarından az kaldı, kimler elenmedi ki Nur Bozar, Ayşegül Doğan ve yarışmaya geri dönen Ayşegül Balcı gibi favori isimler Tarz Benim‘e veda etmişlerdi. 6 Aralık Cumartesi haftanın galasında bir kişi elenecekti ve o isim Gizem Güler  oldu. büyük finale çok az bir süre kalması yarışmacıların motivasyonunu biraz geriyor olsa da Gizem Güler  bu hafta elenerek büyük bir süpriz yaptı. Bu Tarz Benim’den Gizem  neden elendi? niye elendi? sorularının cevaplarını aslında bulmak zor değil imkansız gibi bir şey. Yarışmanın belirli bir kuralı yok, neye göre eleniyor sadece jürinin moda anlayışıyla orantılı, onlar isterse beğeniyorlar istemezlerse beğenmiyorlar. Elbette kendilerine göre hakkaniyet ölçülerinde bu kararları veriyorlar ama dediğim gibi modanın yazılı bir kanunu kuralı yok.

Gizem Güler ve Ayşenur Balcı jürinin karşısına çıktı ve durum 2-2 Yıldız Tilbe vereceği oyla kimin eleneceğini belirledi.

Bu Tarz Benim’den elenen isim Gizem Güler gözyaşları içinde yarışmaya veda etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.