Bu Tarz Benim Tuğçe podyumda neden ağladı

Bu TaRZ Tuğçe

Bu TaRZ Tuğçe

Bu Tarz benim yarışması, 16 Ekim Perşembe gündüz yayınlanan  yarışmaya yine gözyaşları hakim oldu. Hemen hemen her bölümde yarışmacı kızlardan bir yada bir kaçı ağlayarak   moda giyim yarışmasını adeta  en güzel kim ağlayacak yarışmasına döndürüyorlar.  Tarz benim yarışmasını takip edenler dünkü bölümde Tuğçe Ergişi’nin yayını terk edişini de gözlemlemiştir.

Tuğçe Ergişi podyumda jürinin önünde  yine gözyaşlarına hakim olamadı. Jüri üyesi Kemal Doğulu’nun “sen neden sürekli ağlıyorsun, dünde ağlayarak  programı terk ettin” gibi sözlerinin karşısında ağlamaya başladı. Tuğçe Ergişi ” ben duygusal biriyim, elensem de kurtulsam, keşke beni yarışmaya kabul etmeseydiniz” gibi sözlerle sitemkar konuşmalar yaptı. Kemal Doğulu ” biz seni kaç kez Tarz bulduk ama sen bu ağlama işini sürekli yapıyorsun” diyerek oda Tuğçe’ye kırıldığını belli etti.

16 Ekim Perşembe tarz benim yarışmasında Melek ilk olarak podyuma çıktı, maça gideceği bir kıyafet giyen Melek jüriden yıldız alamadı. Ayşenur Balcı ise siyah bir kostüm giyerek yine üç jürinin de beğenisini toplayarak yıldız aldı.  Tuğçe Ergişi, Nur Yerlitaş ve İvana Sert tarzssın dedi, Kemal Doğulu ise tarz değilsin dedi ve Tuğçe Ergişi’de yıldız alanlar listesine girmiş oldu.

Yazar: kaRnaK

Görüntüleme: 206 defa

Kategori: Magazin

Yayınlanma Tarihi: 16 Ekim 2014

Cevap bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.