Bu Tarz Benim (7 Kasım en çok yıldız alanlar)

           

bu tarz benimHer şey Dahil programında yine Özlem Ayşegül kavgası yaşandı. 7 Kasım Cuma günü en çok yıldız alanlar belli olacak. Hafta içinde en çok yıldız alan iki kişi kraliçe tacını takarak korunma altına alınmış olacaklar. Bu iki şanslı isim haftanın galasında, eleme gecesinde  korunma altında oldukları için elenmeyecek olanlar.

Bu Tarz benim 7 Kasım Cuma günü en çok yıldız alanları  bu sayfada sizlere saat 19:00 sularında  duyuracağız.  Henüz yarışma başlamadan Ali Şan ve Çağla Şikel’in Her Şey Dahil programına Özlem Özden ve Ayşegül Melisa Doğan konuk olarak katıldı. Tabi ki yine kavga programa hakim oldu. Bu yarışmanın moda giyim tarz yarışmasından çok artık kavgaların yarışması olduğu aşikar. Yapımcılar da sanırım reyting durumundan memnun ki bu  tarz kavgalara da izin veriyorlar. Sonuçta isteseler bu tür basit tartışmaları izleyiciye yansıtmazlar. Her Şey Dahil programında yine Özlem Özden’in Hürrem Sultan benzetmesi tartışıldı. Ayrıca Özlem Özden Ayşegül’e “Sharone Stone 35 yaşından sonra şöhret oldu” dedi. Tabi ki Ayşegül’de yine her zaman ki gibi onu tersledi.

Bu Tarz benim yarışmasının son bölümünde 7 Kasım Cuma günü  toplam 5 günlük  performanslar neticesinde alınan yıldız sayılarının toplamı ile korunma altına alınan isimler için henüz kesin bir sonuç yok. Ancak, saat 17:00 da başlayacak olan yarışma,

19:00 civarında bitecek ve kesin sonuçlar belli olacak.

Gizem 4. yıldızını da bu gün aldı. Şimdi Özlem Özden podyuma çıktı, Özlem’in şu ana kadar 4 yıldızı bulunuyor. Özlem bu gün gelinlik giyerek  nişanlısı Uğur ile birlikte podyuma çıktı. Nur Yerlitaş ağır eleştirilerde bulundu, “korkunç bir şeyle karşıma çıktın” dedi. İvana Sert’de beğenmedi “artık kendine gel, kolaya kaçıyorsun” dedi. Kemal Doğulu’da “bütün hafta boyunca konseptlerine sığındın, trübünlere oynuyorsun” diyerek o da beğenmedi. Özlem Özden 4 yıldızla hala iddiasını sürdürüyor.

Nur Bozar hafta içinde 2 yıldız alabilmişti, Cuma günü podyuma çıktı ve jürinin kararını bekliyor. Kemal Doğulu Nur Bozar için ağır eleştirilerde bulundu.  Kemal Doğulu ” kaşın kalktı” dedi. ve ” sen artık insanları dinlemiyorsun” dedi.  Bu Tarz Benim’de kavga büyüdü, olaya Nur Yerlitaş’ta katıldı.  ” sen Öykü hanıma o şekilde konuşamazsın” dedi.  Nur Bozar’ da bu gün yıldız alamadı.

Ayşegül Doğan Siyah bir elbise ile jürinin karşısında. Jüri tarz buldu ve Ayşegül Doğan’ın da 4 yıldızı oldu.

Meltem Keklik siyah etek, sarı bluz ve deri bir ceket  ile podyuma çıktı. Starlingi beğenildi ve 3. yıldızını da aldı. Şimdi Ezgi Baylar uzun bordo elbise ile podyuma çıktı. Ezgi Baylar’da 4. yıldızını almış oldu.

Tuğçe Ergişi  mor  bir elbise ile  podyuma çıktı ve jürinin kararını bekliyor. Tuğçe Ergişi’den jüri oyun havası ile dans etmesini istedi ve Kaçıos bise, a be kaynana şarkısıyla dans ediyor. Jüri tarz buldu ve Tuğçe Ergişi’de 4 yıldız sahibi oldu.

Aycan Nurcan Şencan kardeşler  beyaz abiyelerle podyuma çıktı ve jürinin kararını alacaklar. İkizleri jüri tarz buldu ve  haftanın tek yıldızını aldılar.

7 KASIM cUMA GÜNÜ EN ÇOK YILDIZ ALARAK KORUMA ALTINA ALINAN İSİMLER  Gizem ve Özlem Özden korunma altına alındılar. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.