Bu Tarz Benim 22 Kasım (kim elendi)

           

Bu Tarz Benimden kim elendi 22 Kasım, bu tarzdan kim elendi, tarz benimden kim elendi,  22 Kasım Cumartesi kim elendi, Bu tarz benim yarışması sonucu, bu tarz benim cumartesi elemesi, Bu tarz benimden en son kim elendi. tarz benimde neler oldu.

Show TV de fırtınalar estiren Bu Tarz Benim yarışmasında 22 Kasım Cumartesi haftanın finali yapılacak ve eleme gecesinde bir yarışmacı daha büyük ödüle ve yarışmaya veda edecek. Cumartesi eleme gecesinin konuk jürisi ise Fatih Ürek olacak ve yeni şarkılarıyla gala gecesine renk katacak. Bu gün kim elenecek? cevabından önce kimlerin elenmiyeceğini belirtmek istiyorum; Korunma altına alınarak haftanın kraliçeleri taçlarını taktılar, Ayşenur Balcı ve Ayşegül Melisa doğan 22 Kasım gala gecesinde jüriden çok kötü puanlar almazlarsa elenme ihtimalleri yok, rahat bir gece geçirecekler. Diğer yarışmacı kızlar, Özlem Özden, Gizem Güler, Tuğçe Ergişi, Ezgi Baylar ve Nurcan-Aycan kardeşler elenme potasındalar. Hafta içinde en az yıldız alan bir yarışmacı ve katılımcı yarışmacıların en fazla ismini söyledikleri bir yarışmacı, toplam iki yarışmacı jürinin karşısına çıkacak ve bunlardan birisi de 22 Kasım Cumartesi akşamı elenecek.

Bu Tarz Benim yarışması 22 Kasım Cumartesi akşamı saat 20:00 da Show TV de başlayacak, özet görüntülerden sonra gala gecesi yapılacak. Yarışma çok büyük reyting aldığı için reklam oranı da yüksek. Tarz Benim’den kim elendi sorusunun cevabını ise saat 23:30-12:00 sularında bu sayfadan sizlere canlı anlatım esnasında bildireceğiz.  bu gece her hafta olduğu gibi jürinin yüksek puanlar vermesi bekleniyor. Anormal bir durum olmadıkça sanırım yarışmacıların bir çoğu 5 puan alacaktır. Anormal bir durumdan kastım; geçen hafta yarışmanın favorisi olan Nur Bozar gibi bir yarışmacı elenmek istemez ise elenme dakikalarına kadar yarışmanın seyri pür neşe sürecektir.

Yine bu akşam yarışma içerisinde yaşananları, jüri üyelerinden kim kimin gitmesini istedi, yarışmacı kızlardan kim kimin gitmesini istiyor, an ve an sizlere aktarmaya çalışacağız.

Gecenin son yarışmacısı Ayşenur balcı Jürinin karşısına çıktı. Bunu gören Fatih Ürek “Rihanna’nın kostümünü” dedi ve 4 puan verdi. Kemal Doğulu ise “sadece çaban için 4 veriyorum” dedi, ardından Nur Yerlitaş ise 5 puan vererek Ayşe nur Balcıyı kutladı ve elemelere geçmeden önce Fatih Ürek sahneye çıkarak “seni tanrım bile affetmeyecek” şarkısını söyledi.

Bu tarz benim de, jüriden en az oyu alan Aycan ve Nurcan kardeşler  Öykü hanım tarafından ilk olarak  piste çağrıldı. Tuğçe performanslara göre değerlendirdiğini ifade edip Özlemin adını söyledi. Özlem  “elimden geleninin en iyisini yaptığıma inanıyorum” dedi ve Tuğçe’nin ismini söylüyorum dedi. Gizem ise Tuğçe’nin ismini söyledi. Ayşegül  de Tuğçe’nin ismini söyledi  ve Jürinin karşısına çıkacak ikinci isim Tuğçe oldu.

İvana Sert “çok zor bir karar olduğunu söyleyip çok üzülerek Tuğçe” dedi. Nur Yerlitaş ikizler, Kemal Doğulu Tuğçe dedi. Uğurkan Erez  ikizlerin ismini söyledi.

Fatih Ürek de Tuğçe İsmini söyleyince  Bu tarz benim yarışmasında veda eden Tuğçe Ergişi oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.