Birinci sayfa chat

            Whatsapp'ta Paylaþ

    Chat sohbet  kelimesinde ilk sayfaya nasıl çıkarım?

Bir şekilde mırc alemi ne girdiniz ve bu ortamı sevdiniz, bir chat sohbet platformu kurdunuz ve ilk sayfaya çıkmak istiyorsunuz. Çok emek çok sabır, çok özverili olmanız gerekir. Sürekli araştırmalar yapıp bolca vakit harcayacaksınız, bunun yanı sıra reklamda gerekli tabi ki.

İlk yapmanız gereken sabırlı olmayı öğreneceksiniz, araştırmalara başlayacaksınız. Araştırmalar esnasında bir webmastr olamasanız da ciddi bir bilgi birikimi sağlayacaksınız. Bu yazıyı yazarken benim gönül verdiğim site, bırakın birinci sayfayı henüz sıralamada bile yok, ama bıkmadan devam ediyorum edeceğimde.

Bu işin sırrını bilende pek yok aslında, bir çok makalede farklı şeyler anlatılıyor. Özgün yazı diyorlar, ben bir çok kopya paste yapan siteyi ilk sıralarda gördüm, ama özgün çalışmalar yapmaya devam ediyorum, Google nin istediği özgün, google nin sisteminde olmayan, çalışmaları ön plana çıkarmak, o yüzden özgün yazıdan şaşmayın. Reklamlar, paranız var reklam veririm chat sohbette ilk sayfaya çıkarım diyorsanız, biraz düşünün derim, çünkü yüzde otuzu geçmiyor reklam girişleri. Mırc alemi çok enteresan bir yerdir, sahipleri de enteresandır. Para için yapmıyorlar bu işi ,sadece ego olayı olduğu için işimiz zor tabi  ki.Özgün makaleler ekliyorsunuz ,uğraşıyorsunuz, bakıyorsunuz aynı yerdesiniz. Devam bıkmak yok, rakiplerinizin ele almadığı konuları araştırıp bulup yazacaksınız. Seo ayarlarınızı iyi yapacaksınız bilmiyorsanız öğreneceksiniz , en azından belli kurallarını bilmelisiniz. Chat,sohbet,muhabbet,mırc,ırc kelimeleri üzerinde çalışmalarınıza yoğunluk vereceksiniz. Google de ilk sayfa hayal olmasa da çok çalışma gerektirir. Büyük sitelerden backling almalısınız, sosyal ağlarda sürekli yazılarınızı ping lemelisiniz. Googlenin sevmediği hit botlarından medet beklemenizi de tavsiye etmem. Pegarank olayıda var tabi bu konuyu da incelemenizi tavsiye ederim. Pegarank da başlı başına bir olay karmaşık bir yapısı var, onuda webmastr sitelerinden araştırmanızı öneririm.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*