Free chat

            Whatsapp'ta Paylaþ

Free chat sohbet odaları ,yani ücretsiz chat sohbet odalarında bedava muhabbet etmektir. Artık sayısız chat sohbet siteleri oluşmuş durumda. Site sahipleri user yani kullanıcı çekebilmek için zaten ücret talep etmiyorlar edemiyorlar. Çok büyük chat sohbet sitelerinde bile, kullanıcıdan hiçbir ücret talep edilmiyor. Bazı sitelerde ise durum böyle deil tabi ki , zorunlu üyelik, üyelik aidatı gibi gelir getiren sistemler var. Biraz reklam biraz hayallere sal para kazan olayı. Chat sohbet sitelerinde para kazanan bayanlar var hemde küçümsenmeyecek sayıda. Bu bayanlar belirli bir ücret karşılığı ,chat sohbet odalarında online oluyor. Davetkar bir kaç resimle süslenen sitede, erkek kullanıcı bu bayanla özel konuşmak isterse hemen önüne saati 20 lira gibi rakamlar yazan kutucuklar çıkıyor.

Free chat sohbet siteleri ise maddi bi kazanç beklemeden hizmet veriyorlar. Kullanıcıdan herhangi bir ücret talep etmiyorlar, hatta üstüne cepten para bile harcıyorlar. örnekmi ben Hakan. Peki nedir bu , bu sistem nası çalışıyor, amaç nedir derseniz, ben diyorum ki sadece egoları tatmin etme, pisikoloğ falanda değilim ama sanki böyle bir şey bu chat sohbet işi.

Bu kadar yazdıktan sonra, sitemi de tanıtayım biraz. İki yıla yaklaştı chat sohbet platformu oluşturalı. Etrafa dostlara zarar vermeden kendi emeklerimiz le chat sohbet sitemizi google de üst sıralara çıkarmaya gayret ediyoruz. Mırc sitemizde, seviyeli bir chat sohbet ortamı oluşturmayı amaç edindik gayretlerimizle bir yerlere gelmeye çalışıyoruz. Sizde bir mİRC kullanıcısı iseniz chat sohbet odalarımıza sizleri de bekleriz.Saygılarımla.

Bir önceki yazımızda mırc tutkunları buraya konusunu paylaşmıştık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.