Bakırköy chat

            Whatsapp'ta Paylaþ

İstanbul  Bakırköy sohbet aramaları için standart dışı bir tanıtım yazısı yazmak istedim. Fakat bu işlerde malesef istemekle de pek olmuyor. Malum sohbet sitesi tanıtım yazıları aşağı yukarı hep aynı oluyor. “Kim yoğurdum ekşi” der ki, bütün site sahipleri ya da o siteyle uğraşan yazarlar editörler en iyisi biziz, en çok katılımcısı olan chat sitesi biziz gibi cümleleri yazılarında kullanırlar. Ben henüz diyemiyorum en çok kullanıcısı olan biziz cümlesini, daha erken. Uzun bir maratondur sanal alem, sağlam duran, arama motorlarıyla sitesini iyi bir diyalogla buluşturanlar elbetteki finiş çizgisini geçecektir.

İstanbul’un hemen hemen her semti için yazılmış bir sohbet makalesi bulabilirsiniz. Düzgün, okunabilir, imla kurallarına uygun olanları eğer sitelerinin de sağlık durumu iyiyse üst sıralarda karşınıza çıkabilir. Sadece güzel bir yazı yazmak da yetmiyor malesef. Sitenin sağlık durumu bu işin bence en önemli noktası.

Sohbet sitemize giriş yaptığınızda eğer Bakırköy’lü  arkadaşlar arıyorsanız, yapmanız gereken #Bakırköy yazıp sohbet odalarına giriş yapmak olacaktır. Türk örf ve ananelerine  uygun konuşmaların yapıldığı platformumuzda, kesinlikle argo içerikli yazışmalara izin verilmemektedir. Sizler de takdir edersiniz ki, biz toplum olarak hoş muhabbetleri severiz, tatlı dilli konuşmaların yapıldığı mekanlar insanlara eğlence kaynağı olabilir. Sonuçta bu sitelere katılanlar biraz olsun gülmek, eğlenmek, vakit geçirmek için giriyor. Kavgaysa reelde zaten var, bir de sanala taşımanın bence bir anlamı da yok.

One Comment

  1. Bakırköy’den sevgilerle… Sohbet sayfalarınız harika.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.