Chat arkadaşı

            Whatsapp'ta Paylaþ

chatAslında o güne kadar hiç bilmiyordu, iş yerinde bilgisayarı olmasına rağmen chat nedir? nasıl yapılır o ana kadar hiç bilmiyordu.  Sekreterinin bilgisayarda hararetli hallerinden işgillenmiş, ne yapıyor bu  diyerek hissettirmeden yanına kadar gelmiş ve bir kaç dakika da olsa ilk defa bir sohbet sitesi görmüştü. Sekreteri birden farkına varmış ve alalacele o sayfayı kapatmıştı. Fakat olan da olmuştu. Sordu sekreterine “sen ne yapıyorsun, bu kadar dalgınlık ney” sekreteri mahçup bi edayla “hiç, yok bir şey öylesine bakıyordum” dedi. Israrla aç o sayfayı, neymiş o bende bir bakacam, dedi. Sekreter sohbet sitesini açtı. Bir kaç sorudan sonra kendi odasına geçince meraktan O da açtı bir sohbet sitesi.

O günden sonra hep girdi o siteye, önceleri anlam veremiyordu, kanal genelinde kızlar konuşuyor, erkekler konuşuyor ve o sadece bakıyordu. Bir müddet sonra alıştı, onun da bir rumuzu vardı artık, sahte isim olarak “Birbey” kullanıyordu. Birbey, sohbet sitesinde kısa sürede tanındı, hoş, sempatik, beyefendi birisi olarak. Ve bu hoş sohbetler esnasında biriyle tanıştı, rumuzu “teacher” ismi Aslı idi. Çok kısa sürede chat arkadaşlığı, chat aşkına dönüşmüştü ikisininde.

Sabahlara kadar sohbet ediyorlar, telefonlaşıyorlar kısacası  chat aşkı dedikleri olayı yaşıyorlardı. Fakat bir sorun vardı, Aslı evliydi ve bir tane çocuğu vardı. Mutsuzdu ama evliydi. Buluşmaya karar verdiler, ciddi seviyorlardı birbirlerini. Ama nasıl olacaktı, Aslı evliydi. Boşanacam diyordu ama “Birbey” yuva yıkan biri olmaktan çok korkuyordu, seviyordu ölesiye ama Aslı evliydi.

Buluşma saati, yeri her şey konuşuldu. Bir araya gelip konuşulacaktı her şey belki de bir kaç saatlik bir aşk bile yaşanacaktı. İkisi de istiyorlardı birbirlerini.  O  gün geldi, Aslı kuaföre gitmiş çıkışta aramıştı “Birbey”i.

Birbey, telefonu açmadı, sözünde durmadı, gitmedi söz verdiği yere. O günden sonra tanıştıkları sohbet sitesine hiç girmedi, telefon numarasını, MSN adresini değişti. Aslı’ya sadece bir mesaj attı “Birbey öldü”

Yapamadı Birbey, onun yüzünden bir yuva yıkılsın istemedi, hayat felsefesi buna çok aykırıydı. Başkalarının mutsuzluğu üstüne bir yuva kuramazdı. O günden sonra iyi bir chat bağımlısı oldu ama, bir daha hiç bir kadınla gönül ilişkisi içine girmedi, hep kaçtı uzak durdu chat aşklarından.

2 Comments

  1. ben murat mersinden bayan kuaforuyum yas 24
    mersinli bayanlardan arama ve mesaj bekliyorum
    yanlız bayanlar cagrıya cevap yok 05064942008

  2. Chat arkadaşı konusunu gerçekten iyi işlemişsin Hakanım, yalnız senin konuları çalıyorlar gibi geliyor sahip çıkak konulara.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.