Arkadaşlık siteleri

            Whatsapp'ta Paylaþ

Bu akşam sizlere aşk siteleri ile sohbet sitesi arasındaki ilişkiden bahsedeceğim. Yok aslında birbirlerinden farkları, iki arama terimi de aynı amaca hizmet ediyor.  Yani, arama motoruna muhabbet yazan birisi önüne çıkan ilk sohbet sitesine giriyor ve başlıyor geyik muhabbeti denilen olaya.

Burada amaç hep aynıdır, yeni bir aşk  bulup biraz vakit geçirmek. Yaklaşık 20 yılı aşkındır İnternet bağlantısı ile ömründe bir kez bile karşılaşmamış insanlar sadece yazışarak dost oluyor, aradığı aşkı buluyor kısacası iyisiyle kötüsüyle bir şeyler bulup vakit geçirebiliyor. Eskiden İnternet kullanımı azdı, şimdilerde hemen hemen her evde iş yerinde mevcut.  Durum da böyle olunca canı sıkılan İnternetin başına geçiyor aşk siteleri yazıyor ve giriyor bir sohbet sitesine vur patlasın çal oynasın, pür neşe vakit geçiriyor. Bence bunda sıkıntılı bir durum da yok, kumar oynamaktan iyi, içki içmekten iyi hatta ve hatta o saçmasapan dizilere bakıp hayaller kurmaktan da iyi. Bağımlısı olunmadıktan sonra bence bir zararı yok, faydası var.

Burada bence en önemli nokta doğru mekanı bulmakta. Sayısız sosyal ağlarda sınırsız sohbet imkanları katılımcılara sunulmakta. Fakat, en azından bizim prensip olarak kabul etmediğimiz basit, düzeysiz, argo içerikli konuşmaların yapıldığı mekanlardan sizlerinde uzak durması gerekir. Site yönetimi olarak biz önce kalite ve seviyeli sohbet prensibini taviz vermeden sürdürmekteyiz. Bu nedenle sizlerde kaliteli bir mekanda arkadaşlıklar kurmak isterseniz buyurun katılın aramıza.

One Comment

  1. ben murat mersinden bayan kuaforuyum yas 24
    mersinli bayanlardan arama ve mesaj bekliyorum
    yanlız bayanlar cagrıya cevap yok 05064942008

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.