Ankara’da askeri servis aracına bombalı saldırı oldu. Show TV’nin verdiği habere göre, Kızılay civarında asker taşıyan bir servis aracında büyük bir patlama meydana geldi.  Saat 18:33 sularında iki askeri aracın büyük bir patlamayla havaya uçtuğu belirtildi. Verilen habere göre çok sayıda yaralı olduğu belirtildi.  Henüz patlamayla ilgili detaylı bir haber yok, şu an için sadece  iş mesai saati bitimi sırasında Kızılay civarında bir servis aracında çok büyük bir gürültü ile korkunç bir patlama oldu.  Genel Kurmay kavşağına 300 metre mesafede patlayan bomba sonrasında, çok sayıda ambulans ve polis aracının bölgeye sevk edildiği belirtildi. Henüz net bir haber şu an için yok, bölgeden dumanlar yükseliyor, Başbakan Ahmet Davutoğlu ‘ araştırıyoruz’  dedi.

Fox TV’nin verdiği bilgiye göre TBBM’ye 500 metre mesafede aynı anda 2 adet askeri servis aracında patlama meydana geldiği belirtildi. Bölgeye çok sayıda ambulans sevkiyatı sürüyor.

Şu an için Ankara valisinden yapılan açıklamada 5 kişinin öldüğü belirtildi. Resmi açıklama bu şekilde şimdi yapıldı.

HAKANIMHaberlerankarada askeri araca saldırı,ankarada bomba patladı,ankarada patlamaAnkara'da askeri servis aracına bombalı saldırı oldu. Show TV'nin verdiği habere göre, Kızılay civarında asker taşıyan bir servis aracında büyük bir patlama meydana geldi.  Saat 18:33 sularında iki askeri aracın büyük bir patlamayla havaya uçtuğu belirtildi. Verilen habere göre çok sayıda yaralı olduğu belirtildi.  Henüz patlamayla ilgili detaylı bir...Güncel konular, magazin, moda, TV, dizi film, yarışma programları başta olmak üzere her konu da bilgi paylaşım hizmeti veren bir Türkiye sitesidir.