Ankara chat

            Whatsapp'ta Paylaþ

Ankara sohbet bu başlık altında internette binlerce değil onbinlerce yazı ya da makale görebilirsiniz. Bende siteyi ilk açtığımız sıralar yazmıştım saçmasapan bir şeyler. Baktım olmadı tekrar yazmaya karar verdim. Çünkü Ankara başkent olarak nüfus yoğunluğu çok olan bir ilimiz, bu nedenle de oldukça fazla ADSL (internet) kullanıcısı bulunmakta.

Başkentin yakışıklı nickli bir Ankaralı arkadaşım vardı, bu vesile ile onunda kulağını çınlatmış olayım istedim. Sohbet odalarımız, bütün Ankara ve çevre ilçelerindeki sohbet severleri, yeni bir anlayışla,farklı hizmetler sunarak beklemektedir. Ardı önü chat odalarında sohbet etmek değil mi? her yer de bu sohbeti yapabilirim diyorsanız oda sizin tercihiniz. Biz sohbet platformları içerisinde bir ayrıcalığımız olsun istedik, bunun da nasıl olması gerektiğini uzun araştırmalar sonucunda belirledik. Evet, biz önce insan, önce seviye, kişilik hakları ve de burada tanışan insanların sanaldan reele uzanabilen arkadaşlıkları için belirli kurallar koyduk. Bu kurallardan taviz asla vermemekteyiz. “Gel her ne olursan ol yine de gel” diyemiyoruz malesef çünkü;  sizlerde fark etmişsinizdir, çoğalan sosyal paylaşım siteleri neticesinde, site yönetimleri katılımcı kazanmak adına kullanıcılara tavizler vermektedirler. Argo konuşmalar, erotik sohbetler gibi. Biz açıkçası istemiyoruz seviyesiz sohbetlere karşıyız. Şu an sitemizde sohbet eden kişilerde bu durumdan oldukça memnunlar. Durum böyleyken, eğer sizlerde bu şartları göz önünde bulundurarak sitemizde sohbet etmek isterseniz bir rumuz yazıp giriş yapabilirsiniz. Çok düzeyli insanların bulunduğu sitemizde sizlerde ayrıcalık sahibi olabilir, geyik yapıp, muhabbet ederek müzikler dinleyebilirsiniz.

Sanalın yükselen yıldızı sohbetche.net, her zaman kullanıcılarının istekleri doğrultusunda hizmet vermektedir. Sizlerde görüş ve önerilerinizi açık ve anlaşılabilir bir dille yöneticilerimize iletebilirsiniz. Özgün proğramları ile radyo sohbetche Fm de amatör yayın alabilir, canlı sohbet bağlantısı kurabilirsiniz. Sohbet odalarımıza sop ve aop alımları yapılmaktadır. Dj olmak isteyenler sohbetche FM de operatörler ile iletişime geçip yayın alabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.