Ankara Sohbet odaları

            Whatsapp'ta Paylaþ

Türkiye Cumhuriyet’inin başkenti Ankara’dır. İstiklal savaşının son kalesi TBMM’nin  bulunduğu şehirdir.  Bir çok şarkıya ismini vermiştir.Anıtkabir, Çankaya Köşkü ve birçok tarihi binalar ve cumhuriyete ait eserler burada bulunmaktadır. Ankara havası milli bir oyunumuz olmuştur.

Ankara sohbet odaları için daha önceleri yazmış olduğum bu yazıyı güncellemek zorunda kaldım. Bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıpmış sözüne de tam manasıyla katılmış olmaktayım. Bir yazı yazmışım ki berbat değil resmen berbat ötesi bir şey olmuş. İçinde ne arasanız vardı. İl posta kodu, plaka ve daha bir çok şeyi de resmen kopya yapmışım o zaman. Sanırım arama motorları da bu yüzden filitreye almışlardı bu yazıyı, umarım düzelir.

Amacım sadece Ankara’lıların sohbet sitemize giriş yapmalarını sağlayabilmek. İşte klasik olacak ama en iyi site biziz, bizden büyük yok. Eğer bir gün canınız sıkılırsa, bir dost, bir arkadaş bulup muhabbet etmek isterseniz sizi de bekleriz. Bedava sohbet imkanı, geyik, müzik eğlence amaçlı bir siteyiz. Katılımcılarımızın bir çoğunun desteğiyle güncel bir paylaşım sitesi oluşturmaya çalışıyoruz. Seviyeli bir platform olarak sosyal ağlar içerisinde de ismimizden epeyce söz ettiriyoruz.  


 

 

      

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*