Alkali Diyet, ünlülerin diyeti

Alkalı diyet ile hem sağlığınızı koruyup , hemde kilo verebiliyorsunuz..Herkes zayıfladı..Su içerek zayıflayın..Uzun süre genç kalmak ve hastalıklardan korunmak için, asidik atıkları nötralize ederek onların vücuttan atılmalarını sağlamak gerekir. Bunun da en güvenli ve kolay yolu alkali su içmektir.

Son Yılların En Çok Yapılan Diyeti; Alkali Diyet
AlkaDays Vücudun alkali seviyesini yükseltir ve bu doğrultuda yağ yakımını hızlandırır.

Tıka basa yiyoruz, raflar, marketler yemekle dolu, tokuz ve kiloluyuz ama aslında açız.

Hücrelerimiz aç, onların ihtiyacı verilmemiş.

TIKA BASA DOLUYUZ AMA HÜCRELERİMİZ AÇ !!

‘Kilo vermek ilk hedef olduğu için, kilo verirken sağlığımızı olumsuz etkileyebileceğimizi düşünmüyoruz bile. Oysa diyet seçerken hem KALICI kilo kontrolü hedeflemeli hem de daha sağlıklı bir beslenme şekli yaşam tarzı olmalıdır.

AlkaDays bu amaçları hedefleyen bir beslenme şekli olarak öne çıkıyor.’ diyen UZMANLAR, şimdiye kadar olan diyet önerilerindeki eksik kalan parçanın vücudun asit-alkali dengesinin daima korunması gerekliliği olduğunu söylüyor.

HÜCRELERİNE DOYUR MİDENİ DEĞİL!! TIKA BASA DOLUYUZ AMA HÜCRELERİMİZ AÇ !!
Kalori saymak, kalori saydığın için diyet yapıyor olmak yanlış.
Aslında kalorilerden, yağlardan öte “beslenme” dediğin şey hücreni beslemek demek. Hücrenin ihtiyaçları var. Tıka basa yiyoruz, raflar, marketler yemekle dolu, tokuz ve kiloluyuz ama aslında açız. Hücrelerimiz aç, onların ihtiyacının verilmesi

Bu yüzden hücre hata yapabilir ve fazla kilo alımı sağlamaktadır.. Bunu sana kilo olarak da, hastalık olarak da ödetebilir… Çünkü sen onun ihtiyaçlarını vermiyorsun. Hücrenin iki temel ihtiyacı var. “Yiyecek hammaddemi ver ve çöpü dök” diyor. Çünkü yiyecek hammadesini yanlış veriyorsun. Bir de çöpleri içeride biriktiriyorsun. Bu asit alkali hikâyesi de öyle…

Vücut ideal olarak “alkali” dediğimiz zeminde çalışabiliyor. Asit de atılması gerekenlerin atılamayıp içeride birikmesi. Vücut sadece alkaliyken mutlu olabilir. O yüzden tüm diyetlerde klasik olarak “Tatlı yeme, alkol alma, kızartma yeme. Sebze, iyi yağ, balık ye” denir. Bu iki grup yiyeceği iyi ve kötü diye ayıran şey, birinin içeride asitlilik, çöp yaratıyor, öbürünün de vücudu temizliyor olması.

Bir bardak suya ekleyeceğimiz 2-3 damla ALKADAYS içecek olduğunuz sıvının pH’ını 10 na kadar yulseltir. Günboyu aldıgımız besinlerle oluşan asidik ortamı ki, bu asidik ortam hem saglıgımızı olumsuz etkisinin yanısıra vücudumuzun atamadıgı toksinler birikerek yaglanmaya ve kilo almamıza sebep olacaktır. İşte bu nokta da ALKADAYS kilo verırken, yaglarımızdan kurtulurken bizim en çok ihiyaç duyacağımız üründür.

Ünlülerin gözdesi ALKALİ DİYETİ

Deniz Seki, İkbal Gürpınar, Ebru Şallı

Deniz Seki 2 ayda istediği kiloyu verdi ve instagramda fotograflarını paylaştı. Sır olmaktan çıkan diyet Alkadays Diyeti.. .

1 adet kür (1 aylık) 48TL

2 adet kür 80TL

3 adet  kür 120TL

ALKADAYS nasıl kullanılır?

Yaklaşık 250-300ml olan 1 bardak suya 3 damla ALKADAYS damlatarak içme suyunuzu yüksek pH’lı Alkali suya dönüştürebilirsiniz.

50ml’lik ambalaj içinde sunulan alkali damlayı rahatlıkla yanınızda taşıyabilirsiniz. ALKADAYS damlanın taşınabilir olması, vücudunuzun ihtiyacı olan yüksek pH’lı alkali suyu istediğiniz zaman, istediğiniz yerde zahmetsizce içebilmenize olanak sağlar.

ALKADAYS ile maksimumum fayda sağlamak için günde ortalama 5 bardak yüksek pH’lı alkali su içmeniz önerilir.

ALKADAYS’den maximum fayda sağlamak için aç karnına ve yemek aralarında içilmesi önerilir. Bu sayede bikarbonat üretimi en yüksek oranda gerçekleşir.

Yazar: naz

Görüntüleme: 226 defa

Kategori: Genel, Sağlık

Yayınlanma Tarihi: 12 Nisan 2014

Cevap bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.