Alabora’dan kim elendi 3 Ağustos

            Whatsapp'ta Paylaþ

Alabora’dan kim elendi? Alabora yarışmasından son elenen kim? Alabora son bölüm elenen kim? Alabora’ya veda eden kim? 3 Ağustos Alabora’da elenen kim? Pazar Alabora’da elenen kim? Alabora’da en son elenen isim.

Alabora 3 Ağustos elemesi

Alabora 3 Ağustos elemesi

Kanal D Alabora yarışması 3 Ağustos Pazar saat 20:00 da başlayacak. Alabora yarışması Cuma ve Cumartesi akşamları yayınlanıyordu. Bu hafta veda oyunu Pazar akşamında yayınlanacak. Alabora tatil oyununu kızlar takımı kazandı, mutluluk rüzgarları kızlar takımı için esti Cuma akşamı. Erkekler takımı da hüzünlü tabi ki malum, güverte temizlenecek, yemek yapılacak, bulaşık yıkanacak işleri bir hafta çok zor.  Bu gün yani Pazar akşamı Alabora’dan kim elenecek? sanırım saat 23:00 civarında belli olacak. Elenen isim şu şekilde belli olacak. Önce seyirci oyları ile belirlenen ikisi kız, ikisi erkek 4 yarışmacı koruma altına alınacak. Daha sonra veda oylaması yapılacak. Kızlar takımı erkekler takımından bir kişiyi  eleyebilmek için isimlerini yazarak gösterecek. Aynı şekil erkekler takımı da kızlar için oylama yapacak. En çok oy alan iki kişi aralarında yarışacak ve Alaboradan elenecek.

Alabora  yarışması yedisi erkek, yedisi kız toplam 14 kişi ile başlamıştı. Buket Aras ve Ufuk Değer’in elenmesiyle şu anda 12 kişi yarışmaya devam ediyor. Kızlar takımında Ezgi, Melis Maja, Seda, Sara, Nihal ve Ceren. Erkekler takımında ise, Umut, Orkun, Savaş, Celal, Behçet ve Yiğit Alabora yarışmasında elenmemek için mücadele edecekler. Alabora yarışmasının ödülü tam 500 bin TL ve bu ödülü alabilmek için kıyasıya savaşmaya devam edecekler.

Alabora yarışmasında Aşk,  acaba  bu 500 bin TL lik ödül için   aşıklar arasında elemeler nasıl olacak. Artık aşk mı para mı sorusunun cevabını belki de bu yarışmada canlı olarak izlenebilecek ve bu sorunun cevabına da belkide böylece ulaşabilinecek.

Bu akşam yani 3 Ağustos Pazar günü Alabora’dan kim elendi? sorusunun cevabını sizlere bu sayfadan canlı anlatım olarak anında bildireceğim.

VEDA OYLAMASI başladı, Şimdi seyirci oyuyla koruma altına alınan ilk isim Orkun oldu. İkinci isim ise Savaş oldu. Erkekler takımından bu iki isim bu hafta elenmeyecek. Kızlardan ilk isim Ezgi oldu. Koruma altına alınan ikinci isim ise Maya oldu. Evet, Maya, Ezgi, Orkun ve Savaş bu hafta elenmeyecekler.

Erkekler takımı Savaş Sara gitsin dedi. Yiğit Nihal gitsin dedi. Umut’da Nihal dedi. Celal Sara dedi. Behçet’de Sara dedi. Orkun’da sıra ve o da Nihal dedi.

Kızlar takımı Seda Celal dedi. Sara’da Celal dedi. Maya’da sıra ve Maya Umut dedi. Ceren Celal dedi. Nihal’de sıra ve Behçet yazdı.  Ezgi ise Celal yazarak oylama tamamlanmış oldu. Şimdi veda oyununda Nihal ve Sara yarışacak eşit oylar nedeniyle.

Nihal ve Sara ön elemede yarışıyor kaybeden Celal ile yarışacak. Sara kazandı. Şimdi final Celal ve Nihal yarışacak. Rakamlar kutulara yerleştiriliyor.

Veda oyunu başlıyor, kaybeden Alabora’dan elenecek. Celal 1  oldu. Nihal’de buldu 1-1, şimdi 2-1 Nihal önde. 4-4 oldu.  11-9 Nihal önde. Nihal 14 oldu, 15 oldu. Nihal kazandı. Alaboradan Celal elendi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.