Alabora’da bu gün 18 Temmuz

           

Alabora başlıyor mu? Alabora 18 Temmuz, Alabora’da aşk itirafı, Alabora’da kızlar takımı, Alabora son bölüm, Alabora yayınlanacakmı? Alabora Ezgi Savaş aşkı, alabora kızlar takımı, Alabora erkekler takımı. Alabora 18 Temmuz Cuma. Alabora ne zaman.

Alabora Ezgi ve Savaş itirafı

Alabora Ezgi ve Savaş itirafı

Kanal D televizyonunda bu akşam Alabora yarışması başlıyor. Geçen hafta yayınlanmayan Alabora yarışması izleyicisini büyük üzüntüye boğmuş, acaba yayından kaldırıldı mı diye  merak konusu olmuştu. Yarışmanın sunucusu Anıl İlter konuyla ilgili bir açıklama yapmış “hava muhalefeti nedeniyle yayınlanmayacak” demişti.  Bu akşam yani 18 Temmuz Cuma günü saat 21:30 da canlı olarak yayınlanacak. Alabora yarışmasının ilk bölümünün finalinde büyük bir süpriz yaşanmış,  Orkun Pek ve Seda arasından birisi elenmek üzereyken son anda zarftan çıkan o sevindirici haberle eleme olmamış ve Alabora  yarışması bu haftaya tam kadro devam etmişti.

Kızlar takımında; Seda Canpolat, Buket Aras, Sara Levi, Nihal Öztürk, Ceren Yılmaz, Ezgi Ünal ve de Melis Maja Aksoy yarışacak.

Erkekler Takımı; Umur Yiğit, Celal Çiçek, Orkun Pek, Savaş Kıran, Umut Güvercin, Ufuk Değer ve  Behçet Demir’den oluşuyor.

Denizde ve karada yapılan yarışmalarda sadece  güçlü olmak yetmiyor, akıl oyunlarıda Alabora yarışmasının özelliklerinden birisi.

Alabora yarışmasında geçen bölümde kızlar yenilmiş ve bir hafta boyunca teknedeki genel temizlik ve erkekler takımına yemek yapmışlardı.

Bu arada Alabora’da yeni bir aşk mı başlıyor. fragmanlarda Ezgi ve Savaş’ın itirafları gösteriliyor.

Alabora 18 Temmuz akşamı çok ilginç yarışmalar olacak, kızlar takımı ağlayacak hatta erkeklerle kavga da edecekler. Fragmanlardan anlaşılan renkli bir Alabora gecesi olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.