Alabora 5. bölüm

           

Kanal D Alabora’da bu gün, Alabora’da neler oldu, Alabora’da kim kime aşık, Alabora 25 temmuz, Alabora son bölüm, Alabora’nın son bölümünde neler oldu?

Alabora Orkun ve Maya

Alabora Orkun ve Maya

Kanal D ekranlarında Alabora fırtınası esmeye devam ediyor. Bu akşam Alabora’nın 5. bölümü yayınlanıyor. Saat 21:30 da izleyicisiyle buluşacak. Geçen hafta Ufuk Değer’in diskalifiye olmasıyla teknede gerilim dolu saatler yaşandı. Kural ihlali yapan Ufuk, elenmeden diskalifiye oldu. Şimdi teknedeki herkes Maya’nın üstüne gidiyor, bu durum da Maya’yı çok gergin bir hale getirdi. Alabora yarışmasının 5. bölümünde yine tansiyon yüksek. Ezginin başında aşk kelebekleri uçuşuyor. Savaş “beni ağlarken kimseler görmesin” diyor, fakat Türkiye onun ağlamasını izledi bile. Nihal çok sinirli. Orkun ve Maya arasında güzel bir dayanışma başladı. Alabora yarışması 5. bölümünde yine kıyasıya yarışlar Cuma gecesi seyirciyle buluşacak. Bu akşam Alabora’dan elenen olmayacak ama yarın yani Cumartesi günü Alabora’dan bir kişi elenecek. Alabora yarışmasının ödülü tam 500 bin TL. Ödülü alabilmek için yedisi kız, yedisi erkek, Ufuk Gitti altı erkek kaldı. Tam 13 yarışmacı Ege’nin mavi sularında hem tatil yapıyor, hemde ödül için yarışıyor.

Alabora yarışmasında bu hafta Cuma günü yani bu akşam farklı yarışmalar oynanacak. Sizlere bu yarışları kimin kazandığını, kimin kaybettiğini, kimlerin ödül kazandığını  dakika dakika sizlere canlı anlatım olarak bildireceğim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.