Adana’lı bayanlarla chat

            Whatsapp'ta Paylaþ

 

Resimde cHat yapan bir bayan görülüyor

Resimde cHat yapan bir bayan görülüyor

Yazımın başlığını bilerek “Adana’lı bayanlarla sohbet”  yapmadım, bilerek chat kelimesini kullandım. Nedeni ise sohbet kelimesi ile bu türlü başlık oldukça fazlaydı. Belik bu şekilde ön sayfalarda çıkabilirim, diye düşündüm.

Adanalı’yık Allah’ın adamıyık  betimlemesini sanırım duymayan kalmamıştır. “Adanalı” dizisi de oldukça ilgi görmüştü. Konumuz Adana olunca saymakla bitmeyecek özellikleri aklıma geliyor. Hangi birisini yazsam Adana kebabı mı desem, Tekir yaylası mı desem, Misis ayranı mı desem ama, gerek de yok. Belgesellik bir konu değil bu. Konumuz Adana’dan sohbet edecek bir bayan ya da erkek arkadaş bulabilme olayı.

Adana, Türkiye’nin en büyük illerinden birisidir. Kozan, Kadirli, Ceyhan gibi ilçelerinin nüfusu bile bir çok ilden büyüktür. Adana’da yaşıyorsanız, ya da Adanalısınız ama başka şehirde hatta belki de yurt dışında yaşıyorsunuz. Kendi kentinizden bir arkadaş bulabilmek için İnternette sörf yapıyorsunuz.  Şu anda bu yazıyı okuyorsanız mutlaka tam adresindesiniz demektir. Sohbetche.net sitesi olarak #Adana sohbet odamızda 1 yılı aşkındır muhabbet sürmektedir. Kaliteli ve ücretsiz bedava sohbet arıyorsanız, direkt olarak sağ taraftaki sohbet girişinden sisteme geçiş yapabilirsiniz. Burada yeni arkadaşlar edinebilir, hoşça vakitler geçirebilirsiniz.

One Comment

  1. ben murat mersinden bayan kuaforuyum yas 24
    mersinli bayanlardan arama ve mesaj bekliyorum
    yanlız bayanlar cagrıya cevap yok 05064942008

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.