Adana chat

            Whatsapp'ta Paylaþ

Sohbet dünyası kategorisinde daha öncede sizlere bahsetmiştim chat odalarının önemini ve özelliklerini.  İller bazında bu konu hakkındaki,  internette sıkça karşınıza çıkan Adana chat odaları konusunu sizlerle paylaşacağım.                Sohbet siteleri kullanıcı yani diğer adıyla user kazanmak adına web sitelerinde bölgesel içerikli  sohbet odaları  konusunu yazmaktadır. Bir nevi reklam içerikli bu konularda şehir isimlerini ön planda tutarak siteleri hakkında bilgiler vermektedirler. Çok kapsamlı bir yazım türü kullanmasalar da kendi şehrinden birileri ile tanışıp sohbet etmek isteyen bir kişinin google arama çubuğuna, diyelim ki Adana’lı bir kişi yine Adana’dan birisiyle tanışabilmek için “Adana chat” ya da “Adana sohbet odaları” arama terimini yazması gerekiyor. İşte bu yüzden iller bazında bu konular hakkında belki binlerce ve hatta abartmıyorum belkide milyonlarca yazı, makale ve ya çok kısa da olsa reklam içerikli bilgilere rastlamak sıkça karşımıza gelen bir konudur.  Burada site yönetiminin gerçek amacı kullanıcıyı kendi sitesine yöneltebilmektir. Bu mümkünmüdür? elbetteki mümkündür. Google, imla kurallarına uygun yazılmış bilgi içerikleri olan ve yine googleyi aldatmaya yönelik olmayan bir yazıyı ilk sayfasında gösterebilir. Ve bu şekilde,  arayan kullanıcı hemen ilk sayfada karşısına çıkan bu siteye giriş yapabilir.

Bir çok ülkeden büyük olan Adana ilinde yaşayan bütün Adana’lı sohbet tutkunlarını sanalın yükselen yıldızı www.sohbetche.net platformuna bekliyoruz. Her geçen gün katılımcı sayısında artış görülen sitemizde, seviyeli kullanıcılar bulunmaktadır. Yapmanız gereken tek şey alttaki kayan butona tıklamak olacaktır. Siteye giriş yaptığınızda oto olarak #Adana kanalına yönlendirilmiş olacaksınız.

2 Comments

  1. karnak bir yıl kadar önce chat odaları konusunda epey bişeler yazmıştım olmadı, tutmadı onlar. Yeniden yazmaya başladım hayırlı olur inşllah

  2. Hocam bu konuları geçekten iyi işliyorsun Adan chat, makaleniz mükemmel olmuş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.